Má takýto vzťah zmysel?

Príspevok v téme: Má takýto vzťah zmysel?
lorinnes

S priatelom sme spolu 2 mesiace. Zo začiatku bolo všetko pekné, ružové, stále mal na mňa čas, chodievali sme spolu von aspoň 2-krát do týždňa (byvame od seba asi 50km). Lenže asi pred 3 týždňami nastal zlom. zrazu na mna skoro vobec nemá čas, ked chcem byt s ním musim prisť ja aj to len na hodinu maximálne 2(predtym chodil vždy on a sám stretnutia navrhoval). Stále pracuje, ked sme spolu stále niečo rieši.Neexistuje že by na chvilku vypol mobil. Nechcem mu to vyčítať, viem že ma toho teraz vela a ked sme spolu snaží sa byt ku mne milý a tráviť so mnou aspon aky taky čas. Mám ho naozaj velmi rada len neviem či to ma takto zmysel.Dost ma to v poslednom čase trapi, chyba mi a kedze momentalne nemam nejaku prácu mam vela casu nad tym rozmyslat. Ja by som mala cas mozno aj každy druhy den byt s nim ale on tak max raz za tyzden. Čo si o tom myslite? Za odpovede dakujem

streptococc

nooo neviem,vies ako naco zotrvavat vo vztahu,v ktorom nie si stastna a nenaplna ta? ak je skutocne taky zaneprazdneny ako tu opisujes.. naco sa zbytocne trapit???