Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

sasa

aj ja mam vsi mesiac ma svrbela hlava, ale kazdy ma ubezpecoval ze nic....no ale kupte si velmi ucinny balzam a sampon menom VSIVON....po prvom umyti mate konecne pokoj,,,ale opakuje sa to 2 tyzdne kazdy 3 den...je tam navod....

sintia444

Tiez mam vsi.Prvy krat a je to priserny pocit.pouzivam paradoise ale mne to smrdi a bojim sa ist s tym medzi kamosov a ludi.Neporedi niekto nieco menej pachnuce?Dakujem

vsi-baba sos

slovo vsi je moj problem uz asi rok a pol , znie to neuveritelne, no mna to moc trapi , prvy krat som dostala vsi zo skoly, to sa estre dalo predychat, nastriekala som si na to sprej a dala sampon parasidose , pomohlo mi to a hnidy a vsi zomreli , o pol roka som vsi chytila od mojej susedy nadky , citila som sa blbo , ale aj to sa dalo zlikvidovat, kedze mam dlhe vlasy , ktore sa mi pacia som si ich samozrejme nechcela dat ostrihat, to by bola pohroma, neskorsie , asi po pol roku , som sa citila, ze uz je potom , len v skolskom rozhhlase hlasili , ze sa na skole objavili vsi , a to pre mna samozrejme nebola dobra sprava, lebo ja nestastnicka som ich samozrejme dostala , zistila som ze ich ma aj moja susedka v lavici ,a hodiny , som netravila ucenim sa , ale pozeranim sa jej do vlasov a blbym pocitom , najhorsie na tom bolo , ze aj ked som si umyla vlasy bolo neskoro, lebo v triede sme sa nimi navzajom infikovlai , ja som sa stale drzala mojho saamponu parasidose , prisli tohtorocne prazfdniny a ja som bola rada ze od toho bude pokoj , az kym som si vcera nenasla v hlave dalsie vsi , sampon mi nezaberal , preto som utekala do obchodu kupit novy sampon , uvidime ako zabere ,,, potom dam vediet , ak by ste mi pomohli co mam robit aby som na 100 % vybrala mrtve vsi a hnidy z vlasov , ak by sa dakto taky nasiel , prosim napiste , dakujem pekne,vsi-baba

aicul(--

hehe no hej jasne..ved ja chapem :-D a viete co ludia?tak toto ked vam poviem......vcera som sa hrabala vo vlasoch a viete co som tam nasla.??!!??!?DVE PARIACE SA VSI............................................... ...............................................a s istotou mozem povedat ze nic hnusnejsieho som v zivote nevidela.........ich nechutny akt som prerusila ich vybratim z vlasova naslednym zapucenim zrkadlom medzi dvoma papiermi...........
F
U
J

stistko

doremi, ja som celkom aj rada, ze som niekoho pobavila ;).. poviem ti,ze nebyt toho, ze som si to musela presrat ja, tak sa zasmejem asi tiez :)takze pohoda

doremi

aicul,no vies mna to mrzi ze si to pochopila tak ze sa smejem preto ,ze ma vsi.to nie je na smiech,aj sama viem coje to za trapenie,sak vsetci sme tym presli ako deti...mne je len smiesne to akym stylom to napisala,proste tak humorne,ze sa fakt clovek musi az zasmiat,ale nie z toho ze ma vsi,ale z toho,ako to napisala :)

aicul(-

no doremi akoze neviem co je na tom tak katastrofalne smiesne...kebyze mas vsi tak by ti to moc smiesne asi nepripadalo...tie vsi su ako mor..strasny mor..ba mozno aj horsie ako mor..ja ich mam uz asi od juna a stale nic..par ich vycesem..do rana tam ich je zase milion...asponze su vovnutri a nie na povrchu lebo to by som sa asi zblaznila...keby tie sproste male svine zmizli same od seba dakedy..joj...akoze ja ani nemam momentalne cas sa s nimi zabavat..

doremi

stistko,no dnes som mala naozaj otrasny den,PREPAC,ale nikdy som sa este tak nenasmiala ako pri citani tvojho prispevku,az mi slzy tecu a zacina ma tusim svrbiet hlava,och ci

stistko

Asi pred mesiacom ma zacala svrbiet hlava,az to bolo neunosne a tak som sa pre istotu u mojej lekarky ponosovala a ta mi po prezreti hlavy odporucila speci sampon na suchu kozu! Na druhy den mi mamina nasla plno hnid a ja som si vycesala aj zive vsi..no skoro ma porazilo a ten pocit,ze mi tam nieco zije..no Kriste.. hned som nabehla do lekarne a na dovazok nacapala na hlavu bravcovu mast, ktoru som si dala kazdy den(asi 4 dni) na 3 hodiny na hlavu + igelit a uterak..nic hrozne to nebolo, zmyla som to normalnym samponom + PARASIDOSE- podla navodu,len miesto 3och minut 5. Na noc som si vzdy nastriekala Diffusil H a samozrejme kazdodenne vyberanie hnid dobrovolnikmi:).. Zive vsi zadusila mast a ostatne sa povyberalo. Okrem toho som hned vymenila navliecky, menila kazdy den uterak na vankusi,oblecenie,vsetko.. Po tyzdni hlava nesvrbela a hnid bolo neporovnatelne menej a po dvoch tyzdnoch uz NIC! Tak som sa tesila,ale vtip bol v tom,ze mi brat dal na prazdniny varovat jeho malu a neviete si predstavit moj vyraz ked som jej na druhy den cesala vlasy a prve co mi udrelo do oci bolo NESPOCETNE vela hnid,ktore si priniesla z tabora..samozrejme velke zive vsi sa jej po hlavke promenadovali jedna radost a kto ich od nej nechytil znova?Ano ja... no co vam poviem,srandy kopec.. Nastastie som to este nemala take zle, cize som ihned nasadila moju kuru.. tak snad uz tam ziadnu zivu nemam-uz len ZAS povyberat ostatne hnidaky... je to ale ozaj ako zly sen! tak vela stastia , snad mi uz osud neprihodi do cesty dalsieho vsivaka ;(