Žiletka alebo Veet?

Príspevok v téme: Žiletka alebo Veet?
suzie

Ahojte všetci, mám jeden problém. Prednedávnom som si začala holiť nohy a robím to krémom Veet. Lenže sa chcem holiť aj v intímnich partiách a bojím sa, že Veet by mohol nejako chemicky zreagovať, alebo niečo také. Preto vás prosím, poraďte: Čo je podľa vás lepšie, žiletka alebo Veet? A ešte mám pár otázok, ak by som sa holila žiletkou, potom musím použiť aj nejaký krém, však? A predtým sa nemá použiť nič? A treba tie žiletky aj po určitej dobe aj meniť, alebo mi stačí jedna? Ja som v tomto fakt začiatočník, takže sorry, že sa tak blbo pýtam, ale neviem, koho iného by som sa na to opýtala. Za rady vopred ďakujem.

zzuzzka

Ahojte chcela by som sa spytat...chcem si oholit nohy ...a sa bojim ze ked sa ojholim so ziletkou ..ze mu budu rychlejsie a hustejsie rast? poradte .... ci to nie je pravda ..dikes za odpoved piste na mail :)

yessi

a ak by som chcela pouzivat VEET 3 MINUTOVÝ DEPILAČNÍ KRÉM mohla by som ho pouzit aj na podpazusie? pretoze ja nemam s tymto vyrobkom ziadne skusenosti a ani zo ziadnym inym vyrobkom znacky veet....kolko asi stoji ten veet? alebo ktory by ste mi odporucali pouzivat??????

kikatt

no na holenie v intimnych miestach: pouzivam penu Gillette satin care ten biely stoji okolo 170 normalne sa oholim a posipem detskym pudrikom =) a vyrazky nehrozia =))

yessi

PROSIM VAS poradte mi niekto co mam robit!!!
zatial som pouzivala len klasicke holiace strojceky tie jednorazove a ked sa oholim v podpazusi tak sa mi tam urobia take cervene flaky a vzdy mi tam ostanu take male chlpky a ja neviem co s tym......PROSIM PORADTE MI

veronika

ahoj, kvalitny je od znacky braun, a stoji uz od 790sk...zalezi od kvality, cim vyssi pocet pinziet , tym drahsi....maju brauny aj za tri tisic

agina

Alex tieto problemy mame snad kazda.Ja po holeni to hned zdezinfikujem tie postihnute miesta, ale moc to nepomaha. Rozmyslala som, ze si kupim teraz tie zlte weet co to reklamuju, tak vyskusam a budem vidiet.

alexicka

ahojte...potrebujem od vas velmi suuurne radu...vzdy sa na intimnych miestach holim ziletkou ale v poslednej dobe sa mi zacali vyhadzovat dost neprijemne vyrazky...neviem preco a hlavne neviem ako sa ich mam zbavit...prosim napiste mi aj ak mate skusenosti s epilatorom...nieje drahy???

veronika

ahojte baby, najlepsi je epilator, na nohy urcite!!!! casom vam chlpky zjemneju, nemae uz na druhy den maleho jeza, zblednu vam, a menej rastu, a na holenie intimnych partii pouzivam obycajnu ziletku, a gelovu penu...btw, da sa ist na laser, kto nechcem mat chlpy na intimnych miestach...a zbavit sa ich navzdy :)

agina

Ja som skusala aj Weet aj Opilcu, ale mne tieto kremy strasne smrdia.Uz roky sa holim len ziletkami Gilette Venus, su vyborne, ale aj drahe.Este dobre su aj ziletky Gilette Woman.
No rada by som vyskusala tie nove Weet pasiky voskove, hlavne na intimne partie, pretoze neustal hoplenie ma uz zabija.