Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?
natusa42

dobrý den,istotne veľké percento ľudí z Vás ma tu pozná a môj prípad lásky,vzťah ,ktorý mám sa tu dlho riešil,
popravde nechcem už ani radu,ani nič podobné,len sa vám chcem vyrozprávať,lebo sa nemám absolútne komu vyrozprávať ...

s partnerom,ktorého mám už pomaly 3 roky,sme mali velikánsku krízu ( stále sme sa rozchádzali a schádzali),na jeho natlak davali znova dokopy,a aby som mala pokoj,dala som s ním znova dokopy vždy (/ takto asi krát/)neverending story vsak má svoju dohru,v posledných mesiacoch,najmä od apríla,sme mali úžasné obdobie,lebo ja som bola vyťažená kvôli maturitám,a on kvoli statniciam,tak som si povedala,že chcem aspon pokoj od neho,tak som bola s ním,chodili sme na dlhé prechádzky len večerné,kedže som sa učievala a aj on,akosi sme si našli k sebe cestu opäť ,on sa zmenil,ako tvrdí,kvôli mne,prestal byť nervozny,snaží sa byť vyrovnaný ,vysmiaty,akého som ho vždy chcela,jeho rodina blbá sa síce nezmenila,a on o nich rpestal hovoriť,viem,že to nie je výhra a pod,ale aspon máme pokoj,ešte stále však mám také záchvevy,že by som ho mala nadobro opustiť,len sa neviem už teraz k tomu odhodlať,počas mája aj júna nám perfektne vzťah klapal,ľudia normálne,predstavte si,dokázali sme spolu normálne výborne vychádzať,boli sme po boku toho druhého šťastnmí,nadšení,dokonca na jeho promociach,ktore mal pred 2 týždnami,som sa donho znova zaľúbila !!! moje vlastnéí srdieško mi povedalo,doslova zakričalo,že " ty ho predsa miluješ " ...aj som mu to potom povedala následne,ludia,ja ho asi vážne stále aj po tom všetkom čo sa medzi nami stalo ľúbim...tesím sa,kedy ho uvidim,kedy mi napise,uz dokonca mu nemam problem povedat " lubim ta " a pbozkavat ho,uz sa mi nehnusi ,ako iste obdobie,zda sa ,ze kriza uplne presla,je zazehnana ..citim sa pri nom fajn,aj ked stale vidim ako hrozbu jeho rodinu a moju rodinu ..ale ..s TYMTO clovekom,co je teraz by som si vedela predstavit buducnost ciastocne...kebyze sa iste veci splnia,ale povedzte,dá sa niečo takéto ?este pred pár mesiacmi som bola pevne rozhodnutá,že sa s nim rozidem,postupne to vsak slablo,a nakoniec som ho nenechala,ako som mala v pláne na leto,ho nechať ....lebo on je proste úžasný...opäť je dokonalý chlap...aj ked vyviedol veľa blbých vecí,klamal mi,robil scény, a pod..tak ..zrazu držíme spolu ...on ma neskutočne miluje,dokazuje mi to na každom kroku ..je toto možné,aby sa mi stalo ?
asi si pomyslíte,že nemám to v hlave všetko v poriadku,ale naozaj sa toto u mna deje ...

anjelik

Natuška, ďakujem, že si sa ma zastala. Ja naozaj nemám ani len potuchy, kto tá rozčúlená pani je a čím som ju tak v tom príspevku vytočila. :o))
Samozrejme pripúšťam, že môže niekto taký, ako opisovala existovať a o to viac mi je ľúto, že sa ľudia tak veľmi dajú ovplyvniť tým, čo im ten druhý napíše. Sama si to skonštatovala, že si možno mala aj väčší kľud, kým ti do toho druhí nemudrovali. Vieš, oni to nemyslia zle, len hodnotia na základe tvojich výpovedí a za slovami každý nevidí ten istý obraz. Potom z toho nakoniec vyjde to, čo vyjde. A ty sa len brániš a brániš a obhajuješ a nakoniec už celkom stratíš svoj vlastný názor.;o)) A to je škoda. Aj keď mnohým možno pripadá, že si zmätená a oni by to už dávno vyriešili, tak to tak vôbec nemusí byť. Si iba mladučká a to nie je nič na odsúdenie...Nikto nežije tvoj život, iba ty sama. Máš právo sa aj mýliť a potom sťažovať..ale nemusela by si sa trápiť. To nie. Takže opakujem, zľahka a v pohode. Je leto, máš prázdniny, tak sa teš. ;o)

natusa42

winki tym akoze myslis mna ?
lebo som dobre nepochopila ....

leela viem,si mi spominala,ze sa spomina vo velmi vela veciach na tvojho ex...
nemyslim si vsak,ze moj by zasiel az tak daleko ako tvoj ( co viem,co spravil),si mi vravela v jednom maili ...

jabaduu vies co,mozno by som bola rada,keby mi jednu niekedy " struhol" ,asi to vyznieva zvlastne,ale cakam na to -lebo potom by som ho uz nikdy v zivoite nechcela ani vidiet -lebo otlkat sa nenecham,to nerobi ani moj vlastny tatko,tak preco by mal frajer ?nie ..to by bola konecna ciara,niekedy som ho normalne k tomu prorovkovala,ked sme sa hadali,ale on si vzdy udrzi tu chladnu hlavu,ze to nespraví,ale chcem to postavit do takej situacie,ze by to spravil,aspon by to bolo nieco konecne medzi nami ...
vtedy ..to "prefackanie " -ale vies,neviem,ci to mozeme povazovat za "doveryhodne " ,mal vypite vtedy ...vlastne obaja sme mali mierne vypite vtedy.ono sa to stalo tak divne ..nejdem to tu cele rozpsiovat a na druhy den mi povedal,ze " to tak vobec nemyslel,ze by ma nikdy neudrel a ze to ani nepovedal,ze by ma druhy porefackal za to,ze to nie je pravda " a take tie kecy na obhajobu...a ze za triezva uplne by to nepovedal,tak neviem

anjelik,ved prave to,ze som sa snazila neriesit to cele emsaice,a bolo mi celkom fajn,ked som to otvorene neriesila s nikym,ani na fore,ani s nim,neriesila som nas vztah,nevravim,ze bopl vzdy dokonaly posledne mesiace,ale urcite lepsie ako pred rokom,ked bol stalkerom a nedal mi dychat ,lebo ma nechcel opustit ..
a asi mas pravdu,teraz sa ocitam v takom case ,v takej dobe vo svojom zivote,ze nie som schopna urobit nejake dramaticke zmeny,viem,co by bolo spravne,ze spravbne by bolo opustit ho,ale viem,ze on je dobry clovek,naozaj ..aj citlivy aj dobry.nie je schopny ublizit niekomu :) a to som vzdy na nom milovala...
on to tak nemyslí ...

anjelik

Natuška, na to človek nemusí byť génius, aby pochopil, že ty nemáš momentálne silu na to, aby si priateľa opustila a urobila nejaké dramatické zmeny vo svojom živote. :o) Môže ti tu radiť aj dalajláma. ;o) Takže nechaj tomu všetkému čas, nesiľ sa do ustavičného riešenia vášho vzťahu, momentálne je len taký, aký môže byť. Zameraj sa viac na seba, venuj sa sebe, priateľkám, priateľovi, ale tak zľahka, pohodovo, nerieš dokola, ako sa zachoval, ako ti to ublížilo, poprípade ako ťa to potešilo. Svet je predsa aj o inom, nielen o vzťahu. Hľadaj nové filmy,knihy, relaxuj, myslím, že ťa čaká výška, tak sa na ňu teš. Dýchaj, srdiečko a nie sa stále zamotávaj do toho, čo by malo byť a nie je. Veď to musí byť aj pre teba mimoriadne únavné, stále sa točiť dokola v tom istom. Daj si sama sebe chvíľku dovolenku od *vás dvoch*. A potom uvidíš, čo chceš a ako chceš. ;o)) Naozaj je zbytočné riešiť, čo by bolo, keby bolo. Možno aj nebude. ;o)) Akokoľvek dobre mienené sú všetky tieto rady, čo dostávaš, pokiaľ nie je sila, sú ako hrach na stenu. Prečítaš, povieš si ÁNO, má pravdu...ale..stále je tam to ale. A tým si ty. Tak od toho začni. :o)

Leela333

jabaduu: Presne takého otca mám aj ja a tiež nenávidím, keď na mňa ktokoľvek kričí - tobôž nie partner... Mala som takého a bol to vôl...

natusa: Obyčajne agresívny ľudia (aspoň z mojej skúsenosti) sú takí, že chvíľu milučký a z ničoho nič krik, záchvat plaču, na čo si len spomenieš... A tvoje príspevky sa skutočne menia, možno to nie je až také viditeľné, no zo začiatku si bola takmer v siedmom nebi z neho a teraz zase začínaš si uvedomovať niektoré fakty, ktoré si predtým potláčala... Ako tie výbuchy. Vidíš, nie je taký dokonalý, ako si si ho vysnívala. Ty ho len nevidíš reálne, lebo si zaľúbená. Ďalší prípad s tou kvetinou...nebolo to síce napadnutie, ale normálny chlap si len povie "nechceš? nechaj tak". Ale tento typ chlapov nie a fakt už neviem ako ti to mám vysvetliť, ale sú tisíce chlapov len v tvojom meste a nie sú všetci nerváci, takže MÁŠ šancu si nájsť lepšieho. Ale to by si sa musela rozhýbať a ukončiť tento vzťah. Preboha to fakt si taká apatická, že si povieš "ále, veď radšej ostanem s ním, čo ak bude ďalší horší.."?

Vieš, najviac ma zaráža, ako veľmi sa ten tvoj podobá v správaní môjmu ex. A želala by som si, aby mi niekto vtedy bol otvoril oči, ale ja som bola rovnako slepá a hluchá ako si ty. Mrzí ma to, lebo mám istú predstavu o tom, ako to dopadne. S agresívnym človekom to ani dobre dopadnúť nemôže...

Opakujem, mužov je dosť. Pokojných mužov je tiež dosť. Vždy si nájdeš iného a celkom isto aj lepšieho ak to nebude ďalší nervák. Tohto sa fakt nemusíš obávať..

jabaduuu

Tak to normalne nie je... Budete starsi, dlhsie spolu, myslis ze ostane len pri drzani slabom? A jeho reakcie nie su vobec normalne. Chlapi a hrubsi k partnerkam ked su rozzureny? mozno niektori, ale to by tak byt nemalo..no nie v takej miere, ako reaguje ten tvoj.

"iny chlap by ta na mojom mieste prefackal,ale ja to nespravim " a podobne ..( ale asi mal dovod vzny vtedy)"
- dovod vazny? asi tazko...urcite to myslel vazne co vravel a hovoril to nasraty, t. j. nie zo srandy... nijaky NORMALNY chlap ta nema co fackat..

Teraz je kludny, lebo nemate taku vypätu situaciu, sa chces dozit fakt toho, aby ti jednu flasol neskor?Z tvojich prispevkoch vsetko znaci, ze je taky, ako si aj myslis, len si to asi nechces pripustit. Ako sa moze chovat takto k zene, ktoru miluje?? Aj ked ta zatial neudrel, tymto ti tiez ublizuje.. Ty to len nechces vidiet co sa deje a bojis sa odist. Mi pripadas ako tie tyrane zeny, co neviem preco sa boja odist od chlapa proste, alebo ze neodidu, nie ze sa boja. Chces zazit sklamanie ked nie teraz, tak o niekolko rokov neskor, len preto, ze sa ho bojis /nechces/ teraz opustis? potom to bude len horsie. Sama vidis a sa ti nepaci jeho spravanie, chces len sediet ako na ihlach a cakat, kedy sa udeje fakt ta posledna kvapka, kvoli ktorej ho opustis? facka a neviem co? neviem no, ale fakt by si mala vycuvat...

natusa42

jabaduuu to vobec teda nebolo zo srandy,kedze som mu ohrdla kyticu,a predtym som to nikdy nespravila
proste on je slabsi nervovo ,a ked je v strese,tak kona nerozvazne a vtedy sa "ukazuje " niekedy,ako teraz ..sa nestazujem nanho,alebo co,len objasnujem,aby ste chapali ,ludkovia moji zlati :)
ci je to normalne sa pytam dlho,lebo ja ani v strese nedokazem byt takato ..ako ON,ale tak chlapi asi niekedy su aj hrubsi k partnerkam,ked su rozrzureni ..ktovie..ale zase si myslim,ze by nedokazal mne ublizit nejako extra ,i ked ...uz som od neho naozaj niekedy pocula " vselico " typu .." iny chlap by ta na mojom mieste prefackal,ale ja to nespravim " a podobne ..( ale asi mal dovod vzny vtedy)

ktovie ..

ved to,zen clovek nevie,co od neho cakaqt ,ked je nervozny ,alebo rozculeny na mna,aj ked posledne mesiace to tak nie je vobec,je kludny az prilis :)
a to ma tesi,ze sme pokojni obaja pri sebe
§a vychadzame
ale ...vravím ...uz asi trikrat som sa pri nom bala,ze " co mozem od neho cakat vlastne " ,ale myslim,na 99% ,som si ista teda,tze by mi fyzicky nikdy neublizil ...

ved aj to chytenie za tvar,nebolo viobec bolestive,ale veru "pohladenie to nebolo".skor hrube mi to od neho prislo velmi,aj som mu to povedala,a on sa strasne ospraveldnoval,ako ho to mrzi,ze ho to ale nastvalo hrozne...chapala som.chapem...ALE jedno velke ale ..

jabaduuu

no vidis, ako stacia male znaky a vidis, ze vsetko nie je v poriadku. Aj ako ti vtedy chytil tvar, nepoviem ked zo srandy, ale asi si videla, ze ho to rozculilo, neurobila si mu po voli, a tato reakcia. Najblizsie mozno ti nie len chyti tvar, ale aj horsie, kto vie, su to len dohady, ale pri takych reakciach clovek nikdy nevie, ci mu neprepne v hlave. Urcite ma k tomu taky clovek blizsie ako "normalny" /napr. ty/. chapes... Presne ako anjelik napisala. Nekontroluje si emocie, len aby to neprepuklo do niecoho este horsieho, aj ked uz teraz to je DOST NA PRD. Uz len ty si z neho akoby v pomykove. Raz pises to, raz to... Raz si zalubena, inokedy sa stazujes, vravis ze nie si vobec stastna /to by clovek v spokojnom vztahu nepovedal, to asi vies..ak by povedal, bol by konies najskor/.
Je viac dobrakov na svete este, neboj sa. Kazdy ma nejake chyby, to je jasne, ale treba fakt rozlisovat AKE SU TO CHYBY. Velke, male... nevadia mi az tak, alebo to prekusnem, nie len teraz, ale cely zivot prekusovat. Vela zien sa boji pred rozchodom, ze nikoho nestretnu, nikoho lepsieho atd. Ale kazdy vravi, ze najdes niekoho. To si precitas aj na zdravi vela takych pribehov. Po rozchode si vsetko uvedomili a nasli svojho mileho. Jasne ze je to tazke, ale ty sa len trapis v tom vztahu asi.
Clovek ti tu radi podla toho, co nam tu napises. Nechce ti poradit zle, lebo nevie presne ako to u vas je, vychadzame len z toho co pises a to sa nejavi najlepsie...

natusa42

anjelik dakujem za tvoju reakciu
myslela som si nieco podobne
niektori ludia nevedia udrzat svoje emocie na uzde,on asi patri medzi nich,mal tazky zivot a podpísal sa na jeho psychickej pohode a vybusnosti
anjelik,ja som vzdy pokojna,ked on "vybuchne ako sopka ",ja som vzdy kloudna,rozvazna,a nikdy mu nic nepoviem zle na to,ani len sa nezapojim do vybuchu,ostanem ticho,len nieco potom podotknem,ze to nemusel a podobne
len ja sa velmi bojim,ze raz ..to nebude len " krik a nervacenie " ,ale ovela horsie,bojim sa,aby to raz nepreslo do fyzickeho ublizovania,lebo nervaci su vsetkeho schopni,su to magori,s prepacenim,ale je to tak...ked niekto nevie sa ovladat ,tak je to priserne..poznam vela priupadov z okolia,ked muzi biju a psychickyy tyraju svoje zeny,a preco ?lebo su psychicky naruseni nervaci ,ktori sa okamzite naseru pre prkotinu ...:( hrozne niečo

jabaduu

hm,hm,hm,teraz si ma donutila zamysliet sa...no ked je pod stresom,tak takto neprimerane reaguje,alebo kled je nasraty na cely svet ,ked mal statnice vtedy mi zase povedal citujem :" boha ,co to robis ?????si nenormalna ?" ...ked mi dvakrat poi sebe spadla kabelka...ale kvoli mojej nesikovnosti,nie naschval ...
ale to naozaj sa stalo len raz v zivote ,ze takto zahresil a este " mne " akoze ...
on nehresi akoze...predo mnou
lebo si to nezelam
a najma pri soferovani je nervozny neskutocne,nervak vysloveny,ale inak ani nie,len vravim vybuchne,ked je pod stresom,ale to sa stava kazdemu asi ...len unho akosi pravidelne ..on nezvlada niekedy svoje emocie,a potom je mu jedno,ze " ublizi tym mne" .napriklad ..
aj ked sme raz boli pohadani a mali sme vyrocie -2,5 roka,tak pri branke som odmietla jeho kvety ,co mi daval,kyticu...lebo ma zavolal von ,nech idem...presne som vedela,co chce ..ale vysla som,tak sme sa chvilku rozpravali a on mi dal potom kyticu,lebze ja som ju nechcela prijat,za ziadnu cenz,sa mi to nezdalo vhodne,kedze sme boli rozideni vtedy,(skratim to),a on mi ju chcel dat nasilu aj tak,sme sa trosku preli ,on bol pod stresom,a nevedel ani co robi,co vravi,a stale mi varevl " prijmu ju " a pod ..a ja som odmietala,tak z nicoho nic mi chytil tvar (ale kedze ja som sa mu trhala),tak sa zdalo,ze mi ublizuje ,ale vobec mi neblizil,ale chapete,ako ked vam niekto chyti lice a chce,aby stze sa nanho pozerali ..tak to bolo ..a ja som ostala vtedy ako keby ma prefackal,aj ked sa tak nestalo ...ale bolo to podla mna od neho vtedy hnusne dost,a to tiez vtzedy nmezvladol,myslim,ze ked je pod stresom velkym,nevie,co robi..

ja mam zase otca aj starkeho takeho,co su taki nervaci,ze neviem..oco tak ziape,ze cela ulica je na nohach rpe malickosti ,nieco strasne ...ale zvykla som si,ale zaseviem,ze by mame nikdy neublizil,aj ked sa hadaju,je sice nervakl,ale nie je bitkar,treba toto rozlsiovat ..
ja som tiez nikdy nechcela nervaka,nemysli si ,prepana,stranila som sa toho,ale mne sa najprv nezdal,to az casom som na to prisla,a zvykla som si ..

tiez by som chcela pokojnejsieho cloveka,lenze zase ..neviem ,netusim,kde takeho by som mala najst,ci vobec v dnesnej dobe existuje nejaky dobrak ..vazne neviem...

aa ja si myaslim,ze uz nikdy si nikoho nenajdem,ak ho opustim,a ak aj najdem,tak horsieho ako je tento