Asi som sa zblaznil, no stale ju milujem

Príspevok v téme: Asi som sa zblaznil, no stale ju milujem
bauer

Zdravicko, pisal som tu par krat ze ma opustila laska mojho zivota kvoli inemu,su tomu 3 mesiace, teraz je s nim, mal som od nej vykricane vsetky chyby a malickosti, presiel som si vsetkym, preklinal som ju, hneval som sa na nu, snazil som sa na nu zabudnut, odpustil som jej, poprial som jej vsetko naj do noveho vztahu a tak podobne....no teraz zistujem ze ju stale neskutocne milujem, nedokazem bez nej zit...boze co mam robit asi som idiot

Maoam

zazelanie stastia a vsetkeho dobreho je typicke pre ludi, ktori naozaj lubili a nechaju toho druheho ist a chcu, aby bol stastny,napriek tomu, co sa medzi nimi dvoma stalo

bauer - potrebujes cas, drz sa

Leela333

Pamätám si ťa...

Ty si sa síce zdal už v pohode, že ťa viac netrápi, ale to nikdy nie je také ľahké. Ešte ti to potrvá, kým úplne zabudneš, ale zabudneš - alebo skôr budeš šťastný aj bez nej raz. Chce to ale úplne prerušiť s ňou kontakty a absolútne sa vyhýbať miestam, kde by si ju mohol stretnúť. Aspoň na čas.

A ešte nie si jej vôbec nič dlžný tak načo to prianie šťastia? Za to ako ťa okašlala pre iného?...

opica

necitala som tvoje prispevky, neviem ako dlho ste boli spolu

ak ste boli spolu dlhsi cas, mozno spolu zili, 3 mesiace su malo..

hlavne, nevyhladavat kontakt, vymazat odvsadial a este raz - NEKONTAKTOVAT

lulu22

Keďže ťa ona opustila, tak na tvojom mieste by som na to úplne kašlala!!!
Pravdepodobne sa k tebe už nikdy nevráti a ty zbytočne myslíš na ňu a pritom sa oberáš o možnosť spoznať nejakú inú a dať šancu jej..