Nemam chut na sex tak casto ako moj partner

Príspevok v téme: Nemam chut na sex tak casto ako moj partner
diana88

Ako zvysit chut na sex? Som zena a mam chut asi tak raz za 4-5 dni...no moj priatel ten ho musi mat kazdy den,inak je dost nervozny a podrazdeny. Milujeme sa kazdy den,ale proste mna to tolko nebavi,nemam chut ani naladu,no podvolim sa ak to chce on. Nechcem to robit z povinnosti ani nechcem aby to bolo nejako nutene,ale chcem aby bol on spokojny a ja tiez. Ako to riesite vy? Da sa nejako zvysit chut an sex? Nejake rady?

quixinana

no ja momentalne zijem v nevyrovnanom psych.rozpolozeni, robota, strach o buducnost atd a stale som nervozna, neviem sa uvolnit, ,, mozno to bude mat suvis,,

kukucko

najlepsie je mat sex kazdy treti den, ale ten uz musi zato stat, ako sa hovori, az do uplneho vystriekania

a ako zvysit chut na sex ? kludny zivot, ziaden stres, spravna zivotosprava, dostatok pohybu a hlavne pritazlivy partner - a chut sa potom dostavi sama, pokial nie si prave v prechode a nemas problemy s hormonmy

quixinana

akurat som dnes zakladala podobnu temu ..par tem pred tebou, no..co mi poradili dnes je kotvicnik zeleny da sa objednat ako caj - skus ale kazdy den mat sex je uz prehnane, to potom straca na vzacnosti podla mna,,