myslíte, že sa to dá?

Príspevok v téme: myslíte, že sa to dá?
juliana

Ahojte mam jeden problem....mam kamarata s ktorym sa planujem vyspat....v nasom vztahu ide len o uzivanie si, len ze som este panna a nechcem aby na to prisiel. Ako to mam spravit,da sa to? urcite budeme mat mierne vypite....nechcem nieco pokazit....chalan je viac nez dost skuseny .....len prosim neodsudzujte ma, ze to nemam robit a tak....to nerieste ....a este jeden problem, velmi dlho mi trva kym sa vzrusim a nejde len o tochto konkretneho chlapa, ale u vsetkych....a vsetci to boli fakt pekni chalani co boli skuseni a je mam pocit, ze nic necitim....mam inak 18 budem rada ak mi poradite...lezba niesom

juliana

vies rada by som mala iny nazor... len ma nebavi cakat do nekonecna... v mojom okoli nepoznam nikoho v kom by som videla priklad normalneho vztahu... a ja som pochopila uz davno, ze som pre chlapov len sexualny objekt a nic viac... viem, ze to nemyslis zle ale tak ci tak nemam uz ziadnu doveru...ale asi je problem vo mne asi mierim prislis vysoko....

jefima

áno čítala som aj príspevok - hnusí sa mi môj priateľ -. A zhnusil by sa aj mne.Ale opakujem.Je to problém tej kočky čo to písala a ona si to musí vyriešiť.

jefima

vieš juliana,áno muži sú potvory ale nemôžeš už teraz o nich zmýšľať ako o sviniaroch s nízkymi pudmi.Si mladá,nechaj čas plynúť veď je to také krásne mať 18.Ak vo svojom okolí vidíš pretvárky a nevery nechaj to tak.Je to život iných.Ty si buduj svoj,aby nebol taký ako ich.Dokáž im,že žiť sa dá aj inak.

juliana

No tak ja som vzivote nemala priatela co by bol priblizne v mojom veku. Mam odost starsich surodencov, takze aj kamaratov mam odost starsich...takze tym to nieje... mam aj dost zenatych kamaratov a presne viem ake su ich manzelstva...my baby sme najivne, ale kazdy chlap je rovnaky, len vacsinou sa to dozviete ako posledne a niekedy vobec... donedavna som si myslela,ze moj najlepsi kamarat je iny ako jediny, ale aj on ma sklamal na plnej ciare...nie ze by sa ma to tykalo, ale vzdy ked som aspom s nim bola som dufala, ze aj ja raz takeho najdem.

jefima

juliana,máš 18 rokov apíšeš,že si sa v chalanoch sklamala už toľkokrát.Predpokladám,že sú približne v tvojom veku takže sú to chodiace hormóny čo je na daný vek OK.Ale ak ten plán uskutočníš,budeš ďaľšia čiarka v ich zozname.V každom prípade ti prajem čo najmenšie sklamanie.

juliana

ahojte dik teda za nozory...vazim si kazdy... nedopadlo to nijak este, lebo sa to odlozilo...ale aj tak nemyslim, ze by mi bolo zle zo seba, alebo by som to olutovala, lebo tolko krat som sa sklamala v chalanoch aky su, ze neverim ze najdem takeho s kym by sa to oplatilo...baby ved kazdy je rovnaky poznam x chalanov co maju 3rocne vztahy, dokonca jeden 6rocny a vyuziju kazdu prilezitost...a priatelky? nic ani len netusia...nechcem sa tymto nejak ospravedlnovat alebo sa dokonca lutovat...pochopila som to co som potrebovala, ze sa nemam hrat na nieco co niesom a klamat ho...