Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa prejavuje zapal vajecnikov

Anna 1234

Dobry den chcela by som sa Vám opýtať
Popripade potrebujem radu.Dnes ráno
Som sa zobudila zo strasnymi bolestami
V pod brušku,nemôžem sa ani s postele
Postaviť.Mám silne zapachajuce výtoky,
Taktiež mám pocit ako keby som mala
Plny mechur a ak idem na zachod tak
vyjde zomna pár kvapiek mocu a tie ma
stoja strasnu bolesť,pichanie,palenie.Je
To neznesitelne.:(

ajda

ja som mala bolesti v podbrusku. silne teraz mi dal doktor antibiotika a povedal ze to je zapal vajcovodov a vajecnikov, cakam na vysledky krvi ale doktor podla bolesti kde ma to boli povedal zapal a keby som cakala tak to je uz v horsom stadiu tak dufam ze liecba zabere bo nechcem moc brat antibiotika je pravda ze predtym som mala ine problemy. tak urcite radim navstivit lekara ja som s mojim spokojna nebudem menit je dalej ale uplna spokojnost nemam sa coho bat. radim ti aj preventivku raz rocne.

sJozef

Mas otravu. Zisti zdroj jedu. Amalgamy v zuboch, ockovanie, zubna pasta s fluorom, farba na vlasy, tabletky z lekarne... Proti tazkym kovom sa pouzivaju chelatory, selen. Aktivne uhlie viaze asi 50 druho vjedov.

dzungali

ahoj chcem sa opytat mam bolesti v podbrusku aj pri moceni moc mam sfarbeni do zlta a aj zapacha vytoky mam stale

mižu

ahojte,mozem sa spytat ze ci ide o zapal vajecnikov ked som mala minuli mesiac menzes 10 dni,ale nie silny a dosiel mi na cas,bola som u gin a dal mi lieky na zastavenie,ale potom som este raz o tyzden zacala krvacat potych liekoch,teraz mam taky hnedy az krvavy vitok niekedy oranzovy a stale chodim cikat.myom ani cistu nemam.dakujem.

majulinka 22

no baby ako čítam tak som na tom tak isto :( dnes po 4 dnoch bolesti v podbrušku som bola u gynekologicky a zobrala mi aj krv aby vylucila zapal :( no dufam že to je len bolava ovulacia a nic važnejsie...
je to fakt neprijemne ledva chodim , pri chodzi to citim aj ked si sadnem :(

wan

mam taky problem uz asi 1,5 mozno aj 2 ma stale bolia prsia , menst som mala minuly mesiac o 2 dni neskor a o 2 dni skor sa mi skoncila tento mesiac mi meskala asi jeden den a okrem toho ma stale picha v podrusku.nemate stym niekto skusenost???

secen

ahojte moja priatelka potrebuje poradit, ma strasne krce v bruchu a nevie sa skoro hybat.moze to byt nieco ako zapcha alebo kolika????? neviem si rady prosim pomozte mi dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa prejavuje zapal vajecnikov - Fórum - ZDRAVIE.sk