Mňa ta žiarlivosť raz zabije...

Príspevok v téme: Mňa ta žiarlivosť raz zabije...
Fero M.

Stačí vidieť ako dnes v prehliadači (náhodou), že si prezerala profil jednecho chalana z FB z nášho mesta a je pekný a hned mám Spielbergove scenáre v hlave.
Viem, že budem nervozny, opýtam sa jej kto to je, ona bude mať pocit, že ju špehujem, aj ked som na to klikol náhodou, lebo to bolo medzi štart ponukou ako naposledy prezerané a bude mať na mna nervy, že ju špehujem.... Pokazím jej náladu a len prispejem k tomu že sa to môže zrutiť ak budem takýto stále.
Ja si to uvedomujem, ale prečo sa aj tak nesprávam???

Fero M.

Ved ona ani nikam nechodí, teda nemá na to čas a aj nechce, radšej je somnou. Asi ju chcem až príliš mať pod kontrolou a aj veci okolo nej.
Musím na sebe pracovať to viem a aj sa snažím, lebo si to nechcem pokašlať všetko, len mám rázne výpadky. Stačí ak vidím, že pozerá po peknom chlapovi, lebo aj to viem uznať a už sa porovnávam čo ma lepšie a haluze v hlave...

kozakozata

To bude v pohode len jej nerob scény, nevypocuvaj ju, a pustaj ju s kamoskami bez výčitiek. Trochu žiarlivosti vzťah okoreni ale netreba to preháňať a robiť si vzájomné zo života peklo.

xdanielax

Fero M. - to chce zacat pracovat na tom, aby si si viac veril.
Kym ty nebudes spokojny sam so sebou, stale budes mat dojem "co ak je ten a ten lepsi nez ja" , budes sa obavat ze niekto iny moze byt hrozbou pre vas vztah, lebo tvoja priatelka na nom moze vidiet nieco, co nemas ty napriklad.

Urcite to je v tebe, v nicom inom. Ak si s tym nevies pomoct sam, v pohode chod za psychologom, povies mu o tych veciach s byvalou, so zakladkou. Urcite to s tym suvisi.

Ver tomu, ze taketo tvoje spravanie, akolkovek si ho uvedomujes a POTOM sa (mozno) ospravedlnis casom zacne liezt na nervy nie len tebe samemu, ako budes so sebou bojovat, ale aj tvojej priatelke, ktora sa bude citit, ze ju v tom vztahu dusis.

Fero M.

ona je dievča mojich snov, ale je príliš pekná a ako každá baba je rada obdivovaná a tak isto aj jemne koketná, ale v rámci normy.
Len ja sa bojím, že sa ma raz nabaží, vzhladu, lásky, sexu, ale tak asi to isté cíti každý no. Už mi je aj teraz lepšie ak mi niekto napíše ako vy a som schladený.
Nechcem jej to vracať a robiť to isté ako mi radili tu raz jedny mudrci...

Fero M.

ved to aj ja robim, aj ja si pozriem album peknej baby aj na FB aj na Azete. Aj ona je žiarlivá všíma si že sa pozeraju za mnou dievčatá a všetko. MInule som ju pristihol na mojom mobile :DD ale tak mne to nevadí, viem že nemám čo skrývať a príde mi to naopak milé, paradoxne.
Uvedomujem si to ale odujem sa ked niečo vidim alebo zistim a potom to neviem prekonať. Ona to vidí a ja jej to poviem a je vymalované. Potom sa zmierime ale ak to bude stále takto tak ju to prestane baviť isto.
Mám zle skusenosti. bývala sa tak stretla s jedným chalanom potom sedela na FB A AZETE péísali si spolu až kým ju neddostal a ona ma nechala. Začala sa sním a pred časom zistila aku chybu spravila a chcela sa vrátiť ku mne ale smola.... nie som panák dal som jej 3 krat šancu...
Asi si fakt neverím a sám neviem prečo, dievčatám sa páčim, civičím mam dobru postavu, tmavý, vysoký... neviem. Celu základku a strednú ma všetci podcenovali a urážali a moje sebavedomie bolo na bode mrazu až kým som nezmužnel a neobrátil svoju chudulinku postavu na totálny opak... neviem, poradte niečo

kozakozata

A kto by neziarlil, prosím ťa :) len sa nenechaj vytočiť. Nech sa pozrie, na tom este nic nie je, aj ty sa mozes pozrieť. Tuším si moc neveris. Ked ťa bude chcieť podviest, aj tak s tým nic nespravis, tak sa ukľudni a zmier sa s tým. Uzivaj si že ju mas kým ju mas.

winki

hm...tak určite by si sa mal zamyslieť nad sebou prečo to vlastne robíš? Negatívne skúsenosti? Možno niečo čo ti zanechali rodičia. Asi by bolo najlepšie navštíviť psychologa.