Koľko ste z tých kvapiek schudli?

Príspevok v téme: Koľko ste z tých kvapiek schudli?
optimalka

Baby, ktoré ste mali tie kvapky na chudnutie od Albertovej, kolko sa vam podarilo schudnut? Ja to uzivam styri mesiace, schudla som 13 kg, ale teraz sa mi to zastavilo a uz nechudnem. Albertova mi povedala, ze to znamena, ze teraz mam optimalnu vahu. Ale mne sa to nezda, mam 171 cm a 56 kg. Podla mna by som mohla kludne schudnut este 6 kg na tych 50. Tak by som sa sama sebe viac pacila. Ale proste sa to zastavilo. Neviem co mam robit, lebo ona mi uz dalsie kvapky nechce dat, ze to nema vyznam, ze teraz som fit. Som dost nasrata. Optimalna vaha je taka, s ktorou som spokojna ja a nie doktor, do prcic! A to tu niektori pisali ze z toho schudli 30 kg, tak preco to mne uz dalej nefunguje? Kde moze byt chyba? Vie niekto?

doubledog

ked nechces brat vazne je rady, tak na co ju obtazujes?

je plno ludi, ktori si jej rady budu vazit viac ako ty, len im zaberas miesto a cas.

iskierka

kks
"ona kasle na to ako ja chcem vyzerat, ju zaujima iba zdravie"
ty si robis zarty? a co ju ma zaujimat, ak nie zdravie:D
si totalne nevdacna, a este pises, ze je stara a nevie sa vzit do koze mladych... mozno sa vie vzit prave naopak do koze chorych a chce ta toho vyvarovat, si truba a pri vyske 171 cm by si mala mat okolo 60 kg..mas 56 a chces 50, komu sa chces rovnat? si divna, nic v zlom:)

optimalka

A to kto urcuje, ze moja vaha je 56 kg? Akoze Albertova? A odkial si to ona vycucala, z prsta?
A mam 20 rokov, cize som dospela uz najmenej dva roky.

brublina

Tak to sa mýlis, kedysi boli baby prirodzene stihle , nie ako teraz, bud tučné z prejedania alebo vychudnute z anorexie. Títo ludia ťa vidia reálne, na rozdiel od teba, ty máš na seba skresleny pohľad. A z tvojich reakcii je aj vidno že prehanas. Kolko máš rokov?

optimalka

To len neviem pochopit co sa mohlo stat, ze sa mi to na tej vahe 56 kg zastavilo. Preco uz dalej nejde vaha dole, doteraz to islo v pohode. Vcera som napriklad uz cely den skoro nic nejedla, len som pila dzusy a vecer som si dala jednu orieskovu milku. A rano bola vaha zas 56. Ani gram dole. A cely den som prakticky hladovala. To co ma byt, do prcic!

optimalka

Tak ale ved nemozem brat vazne to, co si mysli Albertova, ktora je uz stara, alebo moja mama a otec, ktory su uz tiez s minuleho storocia. Ved vtedy ked boli oni mladi tak boli moderne tlste baby, ale dnes su moderne stihle. Ja sa nemozem riadit tym co sa paci starym ludom.

optimalka

Celu tu kuru som zacala preto, lebo som chcela mat maximalne 50k kg, este lepsie by bolo tak 47 - 48. A to sa mi nepodarilo. Preto som nasrata.