Žijeme vážne v skazenej dobe?

Príspevok v téme: Žijeme vážne v skazenej dobe?
blue eye

dnes sme mali s kamaratkami zaujímavú konverzáciu o dnešných vzťahoch....nejsom žiadna feministika ani lesba :D, ale skutočne ide všetkým (prevažne mužškej časti) IBA o sex????!!! v celé ich "zdvorilé" správanie je iba odhodením vlastnej identity a ked dosiahne daná osoba to po čom túží tak je pre všetko koniec? alebo v prípade, že je žena opatrnejšia a má skutočne záujem a dlhodobejší vzťah a odmieta sex ihneď na začiatku, tak pre chlapa je to znak - STOP, otoč, a radar v jeho hlave (či rozkroku) hlási poobzerať sa po ďalšej obeti? :D
naozaj všetci, ktorí sa chodia večer zabaviť do klubov vyhľadávajú len jedno?nie je teda absolutne možnosť nadviazať skutočný vzťah? skutočne keď sa mi podarí s niekým sa takto večer zoznámiť, tak to nemá budúcnosť? alebo sa mám spoliehať na náhodu? :/

inquis

Na diskotéky vždy chodila luza, to nie je záležitosť len posledných rokov, ale teraz to tam musí byť brutal divočina.

lost

no ja sa mam pomaly :)
tak priemerne, ale nemozem si stazovat, cize OK :D

mozes kludne preposlat :)
ak nahodou nevies najst moj mail tak je to mai lna azete, a pred zavinacom je 2x moje meno tu na zdravi :)

ozaj ! :D

alebo mozes poslat na lost@lostlost.eu :)))

milli11

lost, vdaka za opytanie, mam sa celkom dobre, :))) na par problemov mensich, vacsich. Dlho som tu nebola, lebo teraz ficim na stranke, ktoru som spomenula nizsia.

A co ty? Ako sa mas? Vidim, ze si stale ostal sam sebou, mas svoj nazor a vlastne, nikym neovplyvnene myslenie. :)

Ano, skoro vsade je cenzura. Ale ludom sa uz otvaraju oci. Zaregistroval si moj mail, keby si sa chcel nieco opytat? lebo je toho tak vela, co sa deje. Pockat, ved ja ta mozno este mam medzi priatelmi na tom svojom maile. :)

Ludia sa zobudzaju, zistuju, co sa deje, ale vacsina je aj tak apaticka, ze nic nezmozu, su unaveni z prace, z nevydarenych vztahov, boja sa nasledkov. Ale dufajme, ze sa co najviac ludi zobudi, uvedomi si zodpovednost za seba, svoje okolie a celu Zem a bude sa snazit robit dobro.

Ak chces, mozem ti skusit preposlat nejake linky na clanky a videa. Lebo teraz tu vsetko vysvetlit by bolo vela.

sewie

blue eye, vsetko zacina od teba, aka si takych ludi k sebe pritiahnes-ako sa chovas aky mas moralny standard a hlavne akeho chlapa hladas. nebud nestastna z toho ze za sebou nemas kopec vztahov-predpokladam ze ak sa pozries na svoje kamaratky ktore tych vztahov mali uz niekolko, zistis ze tie vztahy boli dost prazdne, alebo ze by si mozno s dotycnym nechcela mat nic spolocne...ono nie je umenie mat nejakeho frajera, ale mat pri sebe dobreho chalapa. na diskotekach sa taky fakt tazko najde...ja som mala ten isty problem...vacsina okolo mna boli vygelovani, vystylovani s prepacenim trubirohovia co hladali len sexy kocku na jednu noc...co je ok-ale musis vediet do coho lezies-ak chces jednorazovku-ok, nic proti...ale ja skratka nie som ten typ...cize ked idem na disku-viem ze tam idem preto ze chcem tancovat, nie lovit...ak chces niekoho zbalit na party-potom by som asi zvolila skor bar...mne sa osvecil bar v ktorom robim:) je to rockovy bar, so zivou hudbou-chodia tam vacsinou velmi prijemni ludia, ziadni bling-bling frajeri:D a ja rockovu hudbu milujem-takze ked tam niekoho vidim-hned viem ze mame aspon cosi spolocne, niektori ludia tam su dokonca sami muzikantmi-co mi dost imponuje:)...takze podla toho kde hladas....:) takze ja neverim ze vsetkym muzom ide len o sex-mozno ma teraz vysmejete a boh vie co, ale mne je to fuk, pretoze v mojom okoli mam pari kde vidim v ociach toho chlapa ako sa strasne miluje a robi vsetko preto aby jeho frajerka bola stastna...
takze, nenechaj sa znechutit! oci otvorene a raz sa podari:)))drzim palce!

lost

milli11
inac cau :P
dlho som ta tu nevidel :)
ako sa dari?
a inac, k tym teoriam, co si ty osobne myslis, zlepsi sa to? alebo ako moze jednotlivec zlepsit svet? :)
inac je to dost divne, ale prakticky vsade sa prejavuje take to "delenie" ludi a spolocnosti..
napr staci ak napisem klucove slovo - Fico, a ihned sa ludia rozdelia tak pol na pol do skupin a mozno by sa aj streilat zacali :D
to iste pri kazdej teme..
lenze, mozno on oto delenie ani nie je zle, resp len vymenou nazorov, ale ak uz do toho davaju vasne, tak asi hraju do karat "elite" vagabundov..