Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

mrska

ahojte...
malická tebe patrí veľká gratulácia...len hlavne tam vo svete daj na seba pozor a ozvi sa niekedy...
ja som sa dnes vrátila z neurochirurgie..no a výsledok žiadny...vraj tam je všetko ok,nie je tam nič na operovanie,to som rada,ale bolesti už musím riešiť s neurologom,a vraj s tých liekov čo užívam sa postupne stanem závislá čo je cesta do pekla...ale ja nemôžem trpieť,to sa tie bolesti nedajú vydržať,tak vraj mám navštíviť ambulanciu na liečbu trvalej bolesti...no a nové lieky neviem či mi dobre zaberajú ale som nejaká ospalá,možno to bolo tou cestou,ale ráno vstávam uplne umlátená ako by som ani nespala...tak neviem...jedlo bolo ok,idem si dačo urobiť na večeru,asi polievku nejakú...som nejaká momi s tých liekov nič sa mi nechce...tak sa majte pekne,irise drž sa..maoam odpíšem mail...ahojte..

irise

Ahojte! Malicka moja, ja mam z teba taku radost.. gratulujem. velmi si sikovna :) vahu neries, dobre robis, to kilecko hocikedy odide... to je nic. Hlavne si udrz zdravy rozum aj ked pojdes do zahranicia a budes sama.. samota,nezname miesta..to je silny trigger na relaps... pozor si daj :*

mrska, ty sa prosim opatruj, dufam ze na PN si oddychnes a bude ti lepsie :*

ja som dnes spravila jednu skusku, zas sa mi povtrdilo ze bez vracania ide vsetko lepsie..

Maoam

Malicka160 - tak srdecne gratulujem,aky odbor si uspesne ukoncila s vyznamenanim?

Inak - je to fakt fenomen, ze ludia pokoncia VS na SVK a idu za hranice, hm.

Malicka 160

Ahojte! :)
Tak sa hlásim. Mám titul dievčatá a to vyznamenaný, takže toto som uzavrela fantasticky. Váha stúpla o kilo, mám z toho nepríjemný pocit, ale snažím sa neriešiť, 61 kíl má veľa ľudí. Momentálne mám hektické obdobie, vybavujem si papiere a idem preč, mimo
Slovenska, či ostanem, alebo nie neviem, idem bez toho, aby som niekoho poznala, proste ma to ťahá preč a chcem byť sama za seba. Dúfam, že budem čas písať. Baby držte sa, majte oči dokorán a vnímajte všetko krásne za čo môžeme vďačiť v našich životoch. Nič si nezaslúži lepšie vnímanie ako okolie, ani my nie, tak už sa toľko nekontrolujte :). So stravou, neviem čo mám napísať, k raňajkám som mala 3 koláče ;). Držte sa a Irise, drž a drť sa mi v škole. Dúfam, že si plná elánu a optimizmu.... taká akú ťa poznám :-*

Maoam

mrska, mas E-mail...

este nieco:nech ta ani nenapadne SPORTOVAT, ked mas taketo problemy s chrbticou, lebo jedneho dna skoncis na voziku alebo horsie, ty strasne hazardujes, vsetko kvoli jednej debilnej PPP, sorry za vyraz, ale ...zvysok mas v maili

mrska

ahojte...
irise tak snažím sa to nejako prekonávať...od včera som na PN,ja už dalej nevládyem,bola som u psychiatra a zmenil mi lieky a ked videl aká som strhaná tak mi dal PN...ja som fakt KO..dnes som spala do šiestej,a ešte k tomu mám aj otrasné bolesti v chrbte..tak budem odpočívať a roymýšľať nad sebou..jedlo je zatial Ok,nič mimoriadne sa nezmenilo..zajtra idem na neurochirurgiu na kontrolu tak uvidím čo povie na ten chrbát,ale tam už nie je moc čo riešiť...to počasie ma zabíja...majte sa krásne a veľa síl k učeniu...ahojte.

irise

Ahojte, tak som konecne tu..
mrska, drzim palce aby si prekonala toto klukate obdobie... mne niekedy pomaha, ked si sadnem na koberec a zacnem rozmyslat ,ze vlastne preco sa mam na figu? pekne doradu si preberam veci a nakoniec vzdy zistim ,ze to neni take zle a potom som kludnejsia. A nezabudaj hlavne: zdravie nado vsetko..

klimta: skuskove,ze?? ja som tiez uplne hladna stale, tak si doprajem viac.. mam teraz tiez tazke obdobie, plne stresov, tak snad to zvladnem..cele dni nad knihami a bez pohybu,ale nevadi, zatial sa dost dobre drzim!

nikaroxy, dejlajt1@azet.sk -bola by som vdacna za akekolvek materialy.

malicka,moja... napiis mi mail! co je s tebou, sto rokov sme sa nevideli.

mrska

ahojte...
tak počasie je desné...to mi teda riadne pohlo nervami...
na oslave bolo fajn..dala som si mozarelu a hroznono ovládala som sa,bolo tam toľko dobrôt...zato môj muž ten si dal...ale nech si užije..no a popravde krízu mám poriadnu...včera som sa cítila hrozne,aj sme sa večer s mužom kvôli tomu chytili...ja viem že si myslel že je to už za mnou...ale ono to tak ľahko nejde...rada by som to zmenila..všetko ma tak serie...nechcem nikomu ubližovať...
klimta to nevadí že stále ješ lebo viem že to je určite zeleninka a zdravé jedlo...a ak máš skúšky tak telo si pýta viac..
tak sa majte a držte sa....

klimta.

ahoj mrska :)
prepáč..je skúškové,takže času na internet je obmedzený..:/ :))

uži si oslavu, tiež by som na nejakú šla..mám rada,keď sa celá rodina zídeme pokope a smejeme sa :D

dnes to veru na pekný deň nevyzerá..aspoň tu nie..slnko som nevidela ani nepamätám..dúfam,že sa čoskoro ukáže

s jedlom..rada by som napísala,že som v pohode ..nie je to tak :D..jem veľa..veľmi veľa a samozrejme,pôsobí mi to na psychiku :D čo už :D