Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Maoam

caute, niektori ludia NEMAJU rozum, vid vedlajsia tema 'Mozu ma dat na psychiatriu bez mojho suhlasu, ked som uz dospela?'

a to jej radia dospele zeny, niektore po 30tke....ze vymenit lekarku, kks, nemam slov, nula rozumu v hlave NULA

mrska

ahojte...
klimta a čo tak bez nálady?ved nie je taký depkový čas...ale človek nikdy nevie..
irise držím palce vo všetkom...a ten fastfood...no ja by som tam ani nohu nedala a to som nemala ešte ani PPP,ale slúži ti ku cti že si sa na to dala,mne to tam strašne smrdí...
no ja som včera dostala žlčníkový záchvat...no sen už ma to bolelo poobede a doma som vracala,deti ma museli obsluhovať...asi som to prehnala s tými vajciami,ale potom som zjedla liek tak bolo ok...
dnes idem baby do mesta na obed,už som nebola dávno...tak sa aj teším..ale ten žlčník ma ešte teraz trochu pichá...dnes bude tiež krásne tak sa tešte..a váha...ja to ani nemôžem riešiť..
baby nie že by som sa tu chválila ale muž mi včera volal že stále na mňa myslí aká som bola pekná v pondelok ked išiel do práce,že som konečne žena,a že ma má stále pred očami...no a riešte niečo ked vám toto niekto povie...len dúfam že nebudem naberať stále viac a viac...tak pekný deň...

irise

mrskaa, tak ako? dufam ze ta nepokoj z vahy uz presla...
klimta, drzime palce dnes, ale musite aj mne tiez mam dnes tazky den pred sebou!
navyse vcera som takmer dostala paniku, lebo som musela ist do nemenovanej najznamejsej fastfoodovej restauracie a zjest tam nieco.. uufff. bola som totalne mimo,ale musela som to zahrat, tak som nakoniec vsetko zjedla s usmevom na perach(ako bez srandy,bolo to hnusne..).. a nemam uz dnes vycitky, takze dalsi dobry bod pre mna - zvladla som tooo! bez kadejakych zachodovych excesov.

klimta.

vidíš mrska :D..a máš to :D
zápočet -žiaden problém :) akurát dva o mám zajtra ma trápia :D..budem potrebovať dávku šťastia :)

inak jedlo fajn, teší ma dnešné slniečko..dúfam,že sa to nepokazí :)

ale som bez nálady ženy :D..úplne :D

mrska

ahojte...maoam ty ma nestraš...:),no tak ako vidím nejak to tu pokrivkáva,dúfam že sa máte fajn a len si tu čítate...ja mám dnes bielkovinový deň tak sa trochu potrápim...ale hlavne že ide pekný deň...ani neviem koľko je tomu čo už nevraciam ani nehnačkujem,ale zdá sa mi to ako by to ani nebolo,len tie myšlienky mi to stále pripomínajú že dačo nie je v poriadku...ale aspon to je krok...no tak sa ozvite ako sa máte a pekný deň...

mrska

Ahojte..tak dnes som si trocha privstsla...klimta ako dopadol zapocet..dufam ze aj skola je ok...irise ja som z toho priberania trocha nervozna.asi je to kriza ale snazim sa bojovat a nemysliet na blboviny..
Niekedy som z toho uz unavena...ale tie myslienky stale prebijaju ine veci..ale jem normalne...no bezpecne potraviny...uprimne vam zavidim ze sa dokazete normalne najest...je to fajn nestrazit sa...tak pekny den a piste...ahojky

irise

ahojte, irise je tu ;)
ja vas citam, len som bola tiez doma,tak som sa neozvala... mala som super vikend, co sa tyka jedla, nejaka zazracna sila ma drzi tak som jedla aj zakazane potraviny, a dost, kolace aj.. ale bola som vsetky 3 dni behat, aj dnes pojdem.. vzdy len pol hodinu,aby ma to neprestalo bavit, ale uplne sa mi paci, ze ako som zacala vladat.. a tiez som si vsimla ze mi viac chuti a mam menej vycitiek, co ma velmi tesi.
Tento tyzden mam 1. skusku,tak sa budem ucit, pri tom este aj praxujem,tak toho mam hojne.. ale nevadi.

ako sa podaril zapoctak klimta? :)

a mrska ,z tej vahy si nic nerob,ja som tiez pribrala za tento rok, ale stale sme na spodku zdravej BMI,aspon nemame take kruhy pod ocami,vladzeme existovat a sme vitalne :) ma to same pozitiva! a ajtak si krasna zena, muz ma pravdu :)

klimta.

ahoj mrska :)
manžel má svätú pravdu..takto ti to pristane oveľa (ooooooooooveľa oveľa) viac..
mám pocit,že aj Maomam ti to stále opakovala,že aj keď si "pribrala" neviem kľko kilo..išlo si z extrémnu..stále si chudá kosť :D (nie som teplá hej?! :D)

už som v škole..cestovala som celú noc,ráno rovno zo stanice na zápočťák..idem spať haha :D
inak jedlo mám pod kontrolou,čo som dosť prekvapená,keďže som bola doma,kde boli torty atď :)

irise irise!! haló haló :D

mrska

ahojte..tak klimta to som rada že si sa ozvala a že si v poriadku,tak v utorok už budeš zasa v škole,ti verím že sa ti z domu nechcelo...ani mne dnes lebo lialo,ale čo už...ja som na tom z jedlom celkom v pohode len ta váha ma hnevá,mám poslednú dobu nejakú krízu,tak ju prekonávam,dnes mi manžel povedal že som krásna a ja som si pomyslela či nevidí aká som už tučná,ale to by som mu nepovedala..stále musím hladať pozitíva na tom že som pribrala,čo sa mi asi najviac páči je že nemá tvár ako pokrčený papier,tak sa mi vypla...dnes ma čaká chodenie po úradoch,lebo vybavujem na firmu papiere na verejné obstarávanie a takéto počasie...tak sa ozvite,napíšte a majte sa fajn...