Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Malicka 160

Maoam, prepáč, ja som to nepochopila zle v tom zmysle, že by si chcela uškodiť, len mi laxatíva neprišli správne a vôbec nie som zdravotník ani odborník, nemala som sa do toho miešať. Ono ja mám problém s wc aj vtedy, ak pojem veľa bielkovín typu suché kuracie mäso a tvaroh.... a čo sa týka psyllia, tiež som ho užívala keď som začala "žiť". Mne osobne chuť nevadí, no viem, že existujú aj ochutené, napríklad jahodové :). . . Irise, ak si v capital city, rada by som ťa videla a pokecala. Nech vidím nejakú milú tvár :) ja som trošku taká napoly v depke, ale prežívam vzhľadom na udalosti. . . Len to trošku dobieham jedením, ale nevadí mi to :) Včera som bola korčulovať po dlhej dobe, neuveriteľne som si vyčistila hlavu. Som rada, že je všetko tak ako je a minulosť neriešim. A maoam, ešte raz prepáč ak som sa ťa niečim dotkla, nie som zlý človek a pokiaľ ti to prišlo zlé, ospravedlňujem sa, asi nevhodná štylistika a slová. Mrzí ma to, nechcem byť príčinou tvojho odchodu, babám pomáhaš isto viac ako ja... po dlhom čase sa ozvať a napáchať neplechu, ajajaaaj, prepáčte mi to. Majte sa krásne a usmievajte sa :). ..

Maoam

Neberte to osobne, ale aj ja som len clovek a moje nervy maju tiez obmedzenu kapacitu a mam svoje hranice.

co som mala dat,som dala a to velmi dlhu dobu, je cas venovat sa inym veciam

s Mrskou som v mailovom kontakte, takze viem,co som tu dnes pisala a aj ako to bolo z mojej strany myslene.

irise

Maoam! mas nejaky zly den,ci co... prestan noo.. kludne nam tu pis, mnohokrat sme boli vdacne za tvoje rady,vies? tak neodchadzaj. :)

irise

a mrska: zapchu ja osobne riesim tak, ze po prebudeny pekne vypijem 3 pohare vody pol hodinu pred ranajkami.. u mna ucinok takmer isty. U teba vsak zapcha moze byt neziaducim ucinkom tvojich liekov na bolest! tak preto musis byt k sebe trpezliva,pekne vyskumat co ti zabera na tu stolicu, ja si myslim ze prirodnu vlakninu psyllium by si mohla vyskusat.. chuti hnusne podla mna,ale denne staci 1x vypit a to travenie sa upravi.. sice som to jedla len 2 tyzdne, potom ma z toho napinalo uz :D ale pomaha.. a niekomu vraj nevadi ze to chuti a vona cudne.

Maoam

ja sa neurazam, ale nebola som vobec pochopena spravne, ale to je jedno

ste tu viaceri zdravotaci a jedna farmaceutka, takze si radte medzi sebou

prajem vam uprimne vsetko dobre

irise

ale-ale maoam, odkedy sa takto urazas? vobec neradis zle, len fakt neni dobre si dat prehanadlo ,hlavne ked je clovek konecne nezavisli od nadmerneho zrania prehanadiel. Ale urazit sa nemusis, radis nam dobre.

malicka, tesim sa ked sa mas dobre :) ja dnes myslim na teba, nejaka som totiz cely den hladna,tak myslim na tvoje slova ze dodas telu to ,co si pyta,tak ja som prave dojedla na olovrant to,co som planovala na veceru:D nevadi, idem dnes ajtak behat,tak nech mi svaly rastu :)

Malicka 160

Ahojte baby, musela som sa ozvať. Maoam, ako môžeš radiť laxatíva pri Mrškinej minulosti? Mrška, pi veľa vody, daj si hrozno, namočené slivky, alebo ak máš rada syrovatku, či žinčicu daj si v pohode. Prosím ťa len žiadne laxatíva ani senný list nič.... Vieš ja jediná som prekročila váhu 60 kg a mám ju v paži. Cítim sa pekná, aj keď niekedy mám aj ja kravské zmýšľanie. Ale nevadí, to k tomu patrí a ja sa raz vyliečim... Každá z nás. Baby, som rada, že relatívne žijete v pohode, klimta gratulujem ti, teda všetko najlepšie, nech si šťastná a hlavne zdravá :) no a iriska, drž sa mi, aj ty mrška, všetky sa držte :) ďakujeme za podporu maoam :) A ja sa mám v rámci možností, negrcám, neplačem nič :) je mi fajn :) chodím sa prechádzať, cvičím, jem :) je mi fajn. Mám vás rada :)

Maoam

Mrska - tu zapchu musis riesit, lebo jednak je to pre telo zle, ked to tam cele dni trci v crevach a po druhe viaze to na seba vodu, svoju vahu teda ber s maximalnou rezervou, kup si Lactulozu v lekarni alebo Macrogol, to su setrne laxativa na prirodnej baze a vela pi (vodu)