Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

antiana

Ahojte baby, keď sa tu bavíte o postavách, tak ja som nikdy ale naozaj nikdy necvičila lebo som lenivá na to, a každý hovorí že mám pevnú chudú postavu, vypracované "kocky" na bruchu (to uznávam že mám, lebo to vidím v zrkadle) a zatiaľ nemám ani celulitídu, hoci mám už na to vek - 31 rokov je predsa už dosť.
Ja som inak dosť aj zmenila imidž-neviem či to lutujem alebo nie, mala som také dlhšie vlasy a dala som sa ostrihať celkom nakrátko, teda nie úplne celkom, mám takú dlhšiu ofinu a boky, ale nie je to ten bob čo niekedy nosila Beckhamka, skôr mi hovoria ludia že sa teraz strašne podobám na Keiru Knightley, keĎ mala krátky účes, aj dokonca že črty tváre máme podobné, ja mám veľmi výrazné lícne kosti a hlavne tie čeľuste, mám pehy a vraj velikánske modré oči a vlasy mám teraz tmavohnedé, boli predtým blond...tak vidíte, úplná zmena výzoru, ale nič za tým by som nehľadala, bola to len túžba po zmene...

irise

Ewca, :) diiky za povzbudzujuce slova. ale nezabudni aj ty bojovat! Dnes je krasne slnecno,no mna valcuje nejaka zahadna unava, tak som si dala kusok horkej cokolady a bananu,no stale nic, len tu lezim v deke, ozaj neviem co mi je.

Ewca

Ahojte :-) Malicka, ten pribeh z rana- okolo 9-tej ci si tu dala, to akoby citam druhu Gabinu Weisovu.aj pri Diagnoze F50 som mala take pocity...je uzas, ako si sa dostala az sem, ako vnimas veci, ako si sa posunula...je tonaozaj obdivuhodne, mozno motivacia pre nas, ktore stale tapame v hlbinach PPP :-( .ze to ide, len treba skutocne chciet.opat si mi dala nadej.dakujem.a vy babky, mrska, irise, drzte sa dalej.nenechajte sa znechutit zlou naladou, jarnou unavou...bojujte nadalej, pokracujte v ceste za zdravim...maom, ty pekne povzbudzuj a posuvaj, ide ti to :-)

irise

Maoam, hej a zaujimave je, ze pre mna sport bol vychodiskom zjedneho druhu PPP , zaroven aj branou do druheho,alebo do zmiesanej formy..no ale pocas sportovania som bola s jedlom v pohode,kedze som musela doslova zrat aby som si udrzala vahu... tak neviem, uvitam tipy, ako zacat opat s nejakou aktivitou..

k teme: som po 3chodovom obede, pijem kavu, som plna ale bez vycitiek :) celkom dobre!

Maoam

Irise, inak toto je velmi zaujimavy fenomen, kolko aktivnych alebo aj vrcholovych sportovcov (aj muzi) sa prepracovali k PPP, logicke to je, o to nejde, len je to strasne rozsirene medzi sportovcami, atleti, bezci, krasokorculiari, gymnasti, skokani na lyziach atd......ach jo. Zle zle zle.

irise

Maoam, nie , ja cvicit kludne mozem, mala by som... len (uz som to tu spominala par krat), po tom ako som mala v 13ke anorexiu,som sa z nej dostala za pomoci sportu,tak som vrcholovo sportovala 7 rokov -plavanie,este ako trening aj beh, tzn tyzdenne som mala aj 15-20 hodin intenzivneho treningu.. potom som sa dostala na vysoku skolu,tam som cas nemala (no mnozstva jedla som neznizila,cize som pribrala,tak preto mam potom bulimiu,sranda,nie?) ... no ale teraz uz cas mam, minimalne 3-4x tyzdenne by som tu hodinku mala.. ale nejako sa neviem odhodlat... neviem vobec aky sport by sa mi pacil,nechcem to silit, proste niesom v psych pohode pri posilovani, velmi ma to znervoznuje.. jedine ten beh,ale aj na ten sa tazko odhodlavam.. tak neviem, mohla by som zacat aj nejaky pilates robit,alebo nieco ine ale vobec neviem ako na to...

Maoam

*ovisnuta chuda* baby, vy ste niekedy fakt vtipne :DD

Irise, mozno by si mala c hut na nieco na doma, stacionar, pilates.....

ci nemozes zo zdrav. dovodov cvicit? to dufam, ze nie :-/, to by bolo blbe

irise

Maoam, jeej, ja mam najradsej visnove :D s priatelom si ich kupujeme a nechavame vytrhavat plomby :D

no a k veci: my velmi dobre vieme ,ze mame skreslene vnimanie, sme sa na tom zhodli... Sme tintitka asi, ale ani jedna z nas si to nevsima.. ale malicka je pevne stihla-chuducka, ja som taka ovisnuta chuda, co tak nebolo vzdy ale uz rok nic nerobim intenzivne,sportujem tak prilezitostne... tak mozno este budem raz pevna, aspon by som pribrala svaly... trebalo by mi to,lenze sa neviem odhodlat k cviceniu.. :/ nemam ziadnu motivaciu,jedine beh mi sedi, ale chodim tak 1x do tyzdna,alebo kazdy druhy tyzden a to je menej ako nic.

Maoam

inak baby, ja by som si vas rada chcela aspon nejako predstavit, ked sa tu tak opisujete :D

ono to vsetky tie myslienky su ciste bohapuste sebaskreslene vnimanie, ale to sa spravi....Malicka ma na to vsetky predpoklady :D ale aj ty, Irise