Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Matej

Upozorňujem po druhý krát.. a na tretí už túto tému mažem..

Žiadne hádky, komentáre k problému, pripomienky, podpichovanie a podobne tu už nechcem vidieť..

Prebiehala tu v pohode debata bez toho aby som sem musel zasahovať, prosím vráťte sa k tomu a keby sa mi aj nepodarilo zachytiť hneď nejaký provokačný príspevok, tak prosím nereagujte na ňho a stlačte NAHLÁSIŤ..

Ďakujem

Malicka 160

Dievčatá, písala som vám príspevok asi kolo 13:00. Hľadám ho tu dívam sa kde je a nikde :D ehm, omylom som ho postla do témy "Zaujíma ma nebezpečenstvo antikoncpie" :D tak ak sa vám chce čítať zopár blbosti odo mňa je to pod príspevkom, kde mi nejaký Kokso radí, že ak beriem niečo na hlavu, nech si dám toho viac :D no sorry, preklikla som sa :D ..... Cry, vidno aká si vyrovnaná, super :) aaaa čo kto ako prečo iva neiva kto nechápem :D toto je ako telenovela, ten pozná toho tamten sa nerozpráva s tým, mám z toho mišung :) aaa každopádne, asi začnem tancovať tanec slnka nejaký, lebo to čo je vonku sa mi neľúbi :D tak sa majte a nezabudnite, téma antikoncepcia :D

winki

Cry prestaň reagovať na dotyčnú osobu, svojím regovaním ju len podnecuješ a keď chceš zrušiť účet, tak prestaň prispievať na túto stránku....je to jednoduché.

Ewca

Iva, Cry, prestante sa hadat.aj tak nikto nevie, co riesite, kaslite na to, toto forum je na riesenie inych veci...cry, klobuk dole inak.strasne si zmenila postoj, ja "ziiiiram" si ako nova cry :-) Vesela, nemas depresie, jes, neberies prehanadla, vau.Obdivujem...Drz sa.

[zruseny22]

antiana, to je úžasné!! Tešíme sa s tebou:) Bože, ani nevieš aká som rada tomu, čo tu píšeš. Úlný obrat:) A to sa poznáme aj osobne:) Úprimne ti to z celého srdca prajem a dúfam, že ti to vydrží!:)
Vieš, ja viem, že si taká nechcela byť... a možno.. možno to robila a možno robí s nami aj tá naša Bordeline porucha. (Niekedy mi napíš ako sa to v nemocke lieči:) ).
No, my sme tu prešli viac na mailíky a je to úžasné, s babami si vymieňa rôzne recepty, kuchtíme, pečieme, jeme:) Nevraciame, nepreháňadlujeme:) Ja inak práve pozerám na nete nejaký recept na zeleninové karbonátky, tak idem kúpiť cestou aj suroviny a urobím si na večeru:)

Tak ja letím, idem na prechádzku.