Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

[zruseny22]

Ahojte.
Tak ja som práve teraz prišla z práce, robím len na 4hod, ale bola som o 3/4hod dlhšie.
Ani som si nesadla, chodili stále záchranky, niekde bola havária, musela som chodiť s ľuďmi na RTG, rôzne vyšetrenia. Čiže ako som sa ráno prezliekla, tak som bola stále v pohybe... ale nevadí. Ja som len rada, že som nemala ani 1 minútu premýšľať nad sebou. Len... ráno som neraňajkovala a tak som rýchlo kúpila aspoň horúcu čoko z automatu. Ale také fofre, že ju som o 11hod vypila už studenú. Idem si teraz niečo zajesť. Takže vôbec neviem ako to bude teraz s jedlom. Ráno o 6hod mi ešte nechutí a domov prídem o 12hod. Zobrala som si sebou aj jogurt, ale aj som ho doniesla domov..

Mrska, a ty nakoľko hodín robíš popri ID?

mrska

ahojte..
tak sa mi tu nepaprčte...
tak ja som v pondelok mala trocha vody aj bitky,,ale slušne a synátor ma ani nevyšibal...no čo už...
tak ten pondelok bol pre mna naozaj nejaký blbý...dnes sa cítim oveľa inak...
maoam máš pravdu nevážim si že som zdravá a riešim pitominy...a dnes som si všimla že mám zadok...sranda ja som tam mala dosku!no a vážim sa každý deň to je moja slabosť...možno raz...
cry ako v práci?a kašli na gate ja som ich už vyradila tie paličkové...
irise už si asi v škole však?tak ten syr vyskúšaj,len to musíš pomaly zahievať na teplotu že tam dáš prst a kým sa to tak nezrazí...tie zrazeniny su vlasne ten syr,ktorý ked to necháš v sitku sa dá dokopy...
ja mám dnes zasa v práci tempo tak idem makať..
majte sa fajn...ahojte a píšte...

irise

Dievcataaa, haloo. Stacilo! Maoam snad ma silnu osobnost a neovplyvnime ju nasimi blbostami :)

inak ze si poznamenala ze nas tu vela ludi cita... mi to prislo cudne, lebo nikdy ma nenapadlo ze sem chodia ludia a citaju si nas :D ale ak sa nad tym zamyslim,aj ja si citam ine temy bez prispievaania...

kazdopadne ja dnes - uplna pohoda, jedlo fajn,sladkosti, a vsetko bez vycitiek. a idem akurat spat, pekne sny :)

Ewca

Ale no tak! Dost bolo vysvetlovania.venujte sa nadalej rieseniu podstatnejsich veci, nie tomu, kto tu na co chodi baby...Maoam, ty co vlastne robis? Uz mam dojem , ze si psycholog :-) Si zdravotacka, ze?

Maoam

Cry - ked mi niekto polozi otazku, tak odpovedam. Ja som tvoju otazku nevzala ako utok, neviem kde si to vycitala v mojej odpovedi na tvoju otazku.
Snazila som sa ti to podat take, ake to je.

Ale ako vidim, nepadlo to na urodnu podu.

Nevadi, april mam dost natrieskany, takze sa tu budem objavovat sporadicky.
Pa.

[zruseny22]

Maoam, vidim, ze si to zobrala ako utok, lebo mi to potrebujes "vysvetlit". Nech to je ako je... Ty vies sama najlepsie..
No nic, zasa som to tu trochu pospinila, len cakam, kto sa na mne zasa vyzuri, kto sa okamzite ozve- z ludi, ktori sem "nechodia" a tak radsej utekam..
Nech sa vam dari vsetkym. Bojujte!!!

Maoam

Cry, ja nemam preco vpadnut do PPP, toho sa fakt nemusis obavat. Ak sa niekto zapoji do tem na tuto temu, to predsa automaticky neznamena, ze ma tiez PPP alebo je nou ohrozeny. Vies kolko zdravotakov, psychologov, ci rodinnych prislusnikov PPP-clena vas tu cita?
Cele more. Niekto ma alebo mal mozno PPP-clena v rodine, aj to moze byt dovod, aby pochopil, co je za tym, od koho to moze pochopit lepsie, ako od vas?
Nie vzdy sa na to treba divat tak tunelovym pohladom, niekedy je lepsi sirsi obzor, to neber ako utok, len ako ozrejmenie faktov.
Ja sa v rovnakej miere vyjadrujem aj k vztahovym otazkam, to ti zaiste tiez neuniklo.
A casto je to profesionalna otazka, pohybuje sa tu vela ludi, no a ohladne zdrav. problemov (nemyslim PPP), su otazky tykajuce sa vyzivy, stravy tiez velmi inspirujuce.
Na com sa mame ucit?
A niekedy proste treba druhym ozrejmit par veci, ak este tapaju a pod. Vsak sama si zdravotacka, vies, ze tito ludia najmä pomahaju.
Teda ti, ktori to robia telom aj dusou.
A nevyjadrujem sa v kazdej teme o 'chudnuti', to nie je pravda. A to, ze som napisala babam do temy 'Kamaratka na chudnutie' ma velmi jednoduchu odpoved - baby odtial poznam a velmi dobre, tak som sa potesila, ze ich tam vidim a tak som im tam napisala. Nic viac, nic menej, obe boli z tem, do ktorych sa prispievalo minuly rok.

[zruseny22]

Maoam, nesledujem cele forum.
Nechcela som sa ta dotknut, len by som nebola rada, keby si sa do toho namocila.. lebo ono to takto zacina.. nikto z nas do toho nevhupol tak, ze si povedal, ze tak od dnes bude zo mna anorekticka, alebo bulimicka.. vzdy to zacne nevinne..
Drzte sa, dievcata.

Maoam

Cry, ale ako vidim, nebola to technicka otazka, ale velmi osobna otazka a vidim, ze sledujes velmi dokladne cele forum ;-).
A divila by si sa, KOLKO ludi vas tu cita a vobec nemaju PPP.

Maoam

Cry a ked som ja 'chudla', tak to bolo po vyse rok a pol rocnom brani cortizonu...ktory ma vies ake nasledky.
Ale davno som dochudla a som spokojna uz velmi dlhu dobu, takze toto fakt nemusis riesit.

No a ze sa vyjadrujem v tych temach, preco nie? Velmi vela veci tam suvisi prave so stravou, vyzivou, sportom, metabolizmom, vela veci sa toci prave okolo zdravia, travenia atd.

No a preco sa objavujem v PPP, je profesionalna sfera.