Futbal Trnava

Príspevok v téme: Futbal Trnava
veve_IX

ahojte, hľadám ľudí čo by mali záujem pravidelne (napr. raz za 2 týždne) sa stretávať a zahrať si futbal, príp. iný šport. Najlepšie baby, lebo ja som začiatočníčka a hrať hneď s chalanmi si netrúfam :D. Hrali by sme vonku na niektorom zo školských ihrísk, cez leto sú otvorené pre verejnosť. Dúfam že nebudú všetci vo voľnom čase kvasiť pri PC a niekto sa nájde :-).

kuraaaa

nie nie ja som si len myslela ze si jedna superka ktoru volame ze panča :-) ale ona nehra asi v BA ...teda ak neprestupila lebo som ju dlho nevidela :-)a na aky sport presla z futbalu ak sa mozem opytat? a za koho hrala? slovan, vrakuna, dubravka,...?

panča

nie som nikto, kto hrava fucik za TT :), ale mam dceru, ktora donedavna hrala futbal (ale po prechode k zenam sa to akosi zmenilo a tak zmenila soport :D)

takze sa asi nepozname, len som chcela poradit :). Ak vsak treba, dam Ti kontakt aj na baby z TT..poznam

kuraaaa

presne :-) chod tam pozriet na jeden trg a uvidis :-) a mozes aj hravat a tak :-) ale ak ta to viac bavi ln tak na ulici si zahrat.....

panča - vsak nie si panča? :D nechcem napisat meno :-) ale ta Panča čo tiez hrava futbal len nie za Trnavu :-) lebo ak hej tak v tom pripade sa pozname :-) ale asi je to len zhoda nahod taka prezyvka ciii??

kuraaaa

presne :-) chod tam pozriet na jeden trg a uvidis :-) a mozes aj hravat a tak :-) ale ak ta to viac bavi ln tak na ulici si zahrat.....

panča - vsak nie si panča? :D nechcem napisat meno :-) ale ta Panča čo tiez hrava futbal len nie za Trnavu :-) lebo ak hej tak v tom pripade sa pozname :-) ale asi je to len zhoda nahod taka prezyvka ciii??

veve_IX

píšem že s chalanmi si zatiaľ netrúfam. A takisto na klub - ani časovo, ani kondične. Hľadám niekoho kto bude mať chuť si rekreačne zahrať.

panča

a len taka otazocka, preco s chalanmi ? Ved v Trnave je oficialny zensky futbalovy klub..Staci ich len navstivit, zaregistrovat sa a je to..mozes robit to, co Ta bavi