Preco odpudzujem ?

Príspevok v téme: Preco odpudzujem ?
90100

ahojte, snad mi niekto poradi.

vzdy som bola utiahnuta od malicka. hanbliva a ticha. rozumna, ucila som sa, slusna.

snad ma nebude niekto odsudzovat lebo teraz nechcem posobit namyslene. do tvare osm bola vzdy pekna robila som aj fotomodeling, postupila na miss a tak podobne. ale vzdy som bola taka bucka nikdy jednoducho nebudem mat 55 kg.

na strednej skole sa mi dost upravilo sebavedomie, zacala som sa o seba starat, vzdy mam upravene vlasy, makeup ( mam kurz vizazisticky takze makeup mam vzdy dobry)vzdy mam upravene nechty, mám pekne veci, vela topanok. chcem vediet co sa vo svete deje, som ambiciozna ale nie namyslena,
rada sa ucim, vzdelavam,

Som zabavna, mila , napomocna, priatelska
ale kym niekoho pustim k sebe trva to trochu dlhsie aj rok.

ludia si preto o mne casto myslia ze som namyslena, a pohrdavo sa k nim spravam.

nemam vobec ziadnych priatelov. absolutne. mam priatela ale ten je hrozne casto v praci v zahranici vidime saa tak 2 - 4 X za mesiac. inak som z rodicmi doma. aj ked byvam sama v byte tak som s rodicmi castejsie.

neviem co mam robit teraz idem na VS a nechcem aby som aj tam zostala sama ako prst.

co ma najviac mrzi je to ze ludia nechapu ze ja nerada ponocujem, chodim sa opijat, mam rada zabavu v style ze sedime niekde na byte s priatelmi alebo v slusnom podniku. ale ludia ma odstrcili od seba len preto lebo nechcem litat v noci po ulici v jednej topanke, opita a zhulena.

neviem, je to v ludoch s akymi sa priatelím, su aj slusní ludia este ? alebo budem nevzdy sama ?

90100

ale ved v teplakoch a teniskach a nenamalovana som to predsa tiez ja :) chodim aj tak kludne po ulici.

tak co mam narpiklad ked nastupim na tu VS robit ? ako sa mam spravat ? :)

jablko11

90100,
po prvé, výzor nesúvisí s obľúbenosťou v kolektíve.
Po druhé, je veľa ľudí, čo proste "nezapadnú" a nemajú veľa kamarátov. Asi máš iné záujmy ako zvyšok ľudí. Vnucovať sa je blbé. Ak terajší spolužiaci o tvoje kamarátstvo nestáli, tak nestáli. Možno zmenou kolektívu sa to vyrieši. A ak nie, skús sa poobzerať po ľuďoch a spolkoch s podobnými záujmami ako máš ty.

Maoam

90100: ale neustale to opakujes a vkuse to vypichujes

ludia, ktorym by islo o teba ako osobnost, cloveka a o to, co je v tebe, tak tym je jedno, co mas na sebe (teda aby si bola cista a nesmrdela), ale ci mas perfetkny make-up a znackove veci, je tymto ludom suma-fuk

ty si na to velmi fixovana, len netusim preco

90100

ale ved super ludia, maju kopu priatelov a su medzi oblubení ? keby som bola super tak nesedim v obyvke s rodicmi piatok sobotu vecer. aj ked natom nieje nic zle.

ja sa nesnazim posobit ako srasne cool baba. len mam rada pekne oblecenie a topanky to je vsetko.

citim sa hrozne sama

sunrisesunri

Ja ti mam stale pocit ze sa hrozne obdivujes. Co si myslíš o ľuďoch ktorí sa tak pedantne neupravuju? Povedzme dokázala by si sa kamaratit s babou ktora sa rano len normálne precese a inak vlasy nerieši a ani sa nenamaluje? Prečo stale toľko riesis ten výzor?