Akne po vysadeni HAK

Christinee

Tak baby aj ja mam s týmto problém. V juni som odišla do zahraničia a vysadila som HAK a asi po mesiaci a pol som sa začala vyhadzovať. Ked som v septembri prišla domou tak som utekala ku kozmetičke. Niečo hrozné som mala na tvári. Ani v tej najväčšej puberte som taka nebola. V oktobri som začala zase brat HAK maitalon. Ten istý čo som mala predtým. Pleť je o niečo lepšia, ale stále to nie je to čo bolo kedysi, krásna pleť bez pupakov. Na forach som čítala, že babam pomohla HAK softinetele alebo tak nejak. Kedže plánujem ešte dlho brať antiku tak si skusim predpísať tuto. No a samozrejmosťou je poriadne čístiť pleť. A pleťovou vodou aj 5krat za den.

faidra

dievcata, pozeram, ze sa tu pisalo uz pred par mesiacmi, preslo vam to? co vam na to akne pomohlo, ja som vysadila v septembri nuvaring a asi pred 6 tyzdnami sa mi velmi zhorsila plet, najma celo, vyzeram ako pubertak :/ neviem si rady, pijem aj caj lymfodren, davam si biosil a nepomaha nic :/ prosim poradte

regina92

Ahojte baby, takže menzes mi prišiel 2 mesiace po vysadení HAK, lenže teraz mi mešká zasa už dva týždne, takže cyklus sa mi upraví až neskôr, asi mesiac a pol po vysadení sa mi strašne zmastila pleť, mala som ju veľmi mastnú, najmä v T-zóne, našťastie to trvalo len nejaký týždeň, teraz mám krásnu pleť, nehovorím, že bezchybnú, vlasy mi zatiaľ výrazne nevypadavajú, okrem toho sa cítim dobre, odporúčam každej kamarátke, o ktorej viem, že berie antikoncepciu, aby ju čo najskôr vysadila. S priateľom sa milujeme s kondómom a orgazmus vieme dosiahnuť aj tak. :)

JahO_Odka

Ku kožnej samozrejme chodím, ale nejak extra to nezaberá.
Nemá niekto kladnú skúsenosť trebars s detoxikáciou v takomto prípade?

Nela41

Jahoodka nechcem nejak strašiť, ale mne pomohla len ďalšia HAK, ale keďže ju už užívať nechcem proste tak doberem blister a zas ju vysadím. Odporúčala by som skočiť za kožnou a pokúpiť si nejaké vitamíny, ktoré telu spravia dobre. Ja som si už nakúpila všeličo, najmä na problémy s cyklom aby sa mi spravili. Mám alchemilkový čaj, gynex, zinok.. :D

JahO_Odka

Ja som pred 2 mesiacmi vysadila Chloé... teraz sa mi začali strašne mastiť vlasy, vypadávať, na predtým hladučkej pleti sa mi robí akné :(
Už neviem čo s tým robiť. Kedysi som mohla bez make-upu ísť kdekoľvek a vyzerať super. Teraz už neviem, čo mám na seba kydnúť, aby sa to zmiernilo, alebo aspoň dobre prekrylo :(
Prosím, poraďte, čo na to akné po vysadení... som totiž fotomodelka a akné nemôžem mať. Dlho mi to tolerovať nebudú.