Dá sa niečo také tolerovať ?

Príspevok v téme: Dá sa niečo také tolerovať ?
David060

Chcel by som iba vedieť názor na takúto vec :)

Keď som mal dievča mal už nemám ktoré nemá skoro žiadne kamarádky iba kamarátov s ktorými chodí von a na akcie a tak kde je vlastne iba ona jediná a samí chalani je to v poriadku ? ? Povedala mi že má s nimi taký zvláštny vztah proteže tam je jediná a nechcela ma medzi nich zobrat nechcela aby som ich poznal. Ona na akcii jediná baba a zbytek samí opitý chalani dá sa vôbec nemyslieť na to čo sa tam deje ? ? Síce hovorí že chce mna a já jej to aj verím pretože je to hodné dievča ale bohužial aj trochu naivná. Toto všetko som znášal mesiace ale teraz som si povedal dosť až tak že už s nou nechcem byť.

Urobil som dobre ? ? Ako by ste to riešili vy a čo si o tom myslíte ? ?

Dakujem za každý názor.

M 25

tak štyri mesiace nie je až tak vela a zrejme ona tomu nedávala nejakú velkú šancu do budúcna ... kašli na to.. hlavu hore, v mori je ešte vela rýb :DD

David060

Často som jej dával najavo že sa mi to nepáči a keď ona s tym nič neurobila tak som to ukončil pretože už som nebol štastný. Boli sme spolu 4 mesiace sám sa vlastne udivujem ako som to mohol tak dlho vydržať.

David060

Myslel som za pravdu akože sa mi to nemohlo všetko okolo tych kamarátov páčiť a že koniec musel prísť a nie sa na mňa ešte naštvat akoby som bol ja ten najhorší.

M 25

a čo ti vlastne teraz má dať za pravdu? ved ani sám nevieš, s kým to spala.. či je to vôbec niekto z tej partie .. jediné, čo je čudné , že ťa teda nechcela zoznamovať s nimi... zbytočne to nafukuješ.. a zbytočne sa trápiš..

blondula, jaj, jasné tie úvodzovky :D tak to potom sedí .. no hej, ked neprší aspon kvapká, alebo, ked Boh zavrie dvere, otvorí okno :DD no a skôr teda Maštalír ako Koleník. ale inak, ani jeden :D

Blondula

M 25...sak on je v uvodzovkach,sak podla testu na slovensku sexboy aj s Mastalirom :DDD ale sak radsej on nez vibratorom po cele :DDD
co sa tyka temy...nie vsetko je tak ako vypada !! aj ja som zena,ktora mala "pansku" partiu a s nikym nic nemala !!! ale zase ked som mala priatela,tak som stretavky obmedzila,lebo aj mne by bolo divne,keby mi chlap chodi do zenskeho kolektivu :DDD

David060

Áno spala ale to bolo ešte predemnou ani neviem či priamo z niekym odtiaľ ale treba usudzovať že asi áno keď vlastne žiadnych iných kamarátov nemá iba tú jednu partiu. Hovorím som veľmi zklamaný z teho že ešte ma berie ako toho zlého keď namiesto toho by sa mala zamyslieť a dať mi za pravdu.