Je to na hanbu?

hviezda01

ja som tiez toho nazoru,ze to neni hanba,ale pocula som,ako sa dve pamnie zhovaraju,ze jedna ide pracovat ako upratoavcka a ta druha sa jej pytala,ci sa nebude hanbit...som ostala ako obarena,preboha,za co by sa mala hanbit?za to,ze chce pracovat???..ona ale nelenila,a hned aj tej danej pani odpovedala,ze preco by sa mala hanbit,hanbit sa bude,ked bude kradnut...dakujem vase nazore,ktore ma potesili..:-)

zewa

Ja si takych ludi vazim rovnako ako naprikald pravnikov. Su to dolezite prace, ktore by som ja napriklad nevedela robit. Ti ludia su pre spolocnost velmi dolezitou sucastou, bez ktorej by vela veci nefungovalo. Takze urcite to nie je hanba. Podla mna v zivote nejde o to, cim clovek je, ale ci to robi poriadne. Lebo ked na svoju pracu kasle, potom je to hanba.

Jessi_1111

Vôbec to nie je na hanbu a ani na smiech. A ,,hajzel baba" je len nejaký sprostý výmysel....
...čo by sme si počali bez upratovačiek alebo školníkov?? v školách by sme asi zamrzli, utopili sa v špine a prachu, doma tiež...

...a čo by sme robili bez SMETIAROV?? veď je to poctivá práca,majú svoje povinnosti a práva, a dokonca, KOĽKO Z NÁS SI PRIZNAJME, BY IŠLO ROBIŤ SMETIAROV??? za ten plat , čo majú , a snažia sa..je ich veľa... potom by boli REMESELNÉ PRÁCE tiež na smiech??? vôbec nie! už dnes veľa ľudí takto pracujeme, aj napriek vzdelaniu, veľa ľudí smetiarov odsudzuje, ba dokonca sa im vysmieva, ale neuvedomuje si, že by sme plávali v odpadkoch, nebyť ich??? a ,,separákov" tiež...
..
takže maliari, elektrikári a pod. ...

...NETREBA ICH ZNEUCŤOVAŤ, KTOVIE, AKÉHO DŇA ICH BUDEME POTREBOVAŤ AKO SOĽ!!!

ajajaja

bohuzial, doba je strasna a mas malo ludi,co si uvedomuju,ze vyssie spomenute profesie su omnoho uzitocnejsie pre spolocnost ako niektore ine....napr.ja fakt nechapem preco sa priklada privelka dolezitost a prestiz profesiam viazucim sa k tv obrazovke.:/

Ninka03

Nie, to určite nie je hanba. Hanba je odfláknuť svoju prácu. A je jedno, či je pritom človek chirurg, murár, kominár alebo upratovačka.

Maoam

nie, nie je to vobec na hanbu

* upratovat treba fakt vediet a je to dolezita cinnost
* smetiari napr. velmi dobre zarabaju :-)
* skolnik musi byt velmi sirokospektralne schopny clovek, aj technicky zdatny, to len tak vyzera ze nic nerobi a nic nevie, ale robi velmi vela veci, drobne opravy, kosenie travnika :D a ine
* pani pri toaletach: casto su to velmi mile osobky a vzdy sa potesim, ked idem niekde na verejne WC, ktore je super cistucke a vidno, ze ta pani robi svoju pracu dobre a niektore prehodia aj par milych slov s clovekom

jedno, co z toho budes robit, je to praca ako kazda ina a hlavne stokrat lepsie, ako ti lenivci, ktori su zdravi a valaju si roky doma sunky a cicaju stat z davok a este si pripadaju super chytri

M 25

dôležité je, ako sa tá dotyčná osoba cíti .. a ak dá na kecy druhých ..
bohužial, žijeme v dobe, v akej žijeme..