Mám sa predbežne rozísť s priateľom?

Príspevok v téme: Mám sa predbežne rozísť s priateľom?
biela mačka

Som rozvedená a konečne som si našla muža, ktorý ma má rád a váži si ma. Ale bojím sa, že neskôr sa bude správať ako môj otec (ktorý sa za hocičo urazí, dáva mi prednášky, keď niečo pre mňa urobí, mi to neskôr vyčíta atď...). Vraj partner je taký istý ako otec, tak neviem, čo s tým.

isabella

ako zistis, ci tvoj priatel bude po case taky isty ako tvoj otec alebo ex??? jednoducho... bud s nim nejaky cas a uvidis...
inak... strasne sa smejem na tomto, pride mi to ako nasilu vymysleny blud, niekoho, kto sa chce pobavit.... az sa do toho ten dotycny sam zamotava a robi to este komickejsim :-D

katussska24

keby som rozmýšľala nad takýmito blbosťami, asi by som nikoho nikdy nemala..sorry ale odveci téma, predbežne sa asi rozíď kým si usporiadaš veci v hlave..

Marsmeloun

moj partner vobec nie je ako moj otec ... vdakabohu :D a tomu asi predídeš len tak , že si nájdes takého ktorý nemá vlastnosti ako tvoj otec :D

biela mačka

zase ja som na vine? Ja pracujem z domu, otec niečo chce, chcem sa ísť na to pozrieť, kvôli tomu mi zblbne net a keď sa potom rozčuľujem, tak ja som tá zlá...
zaujímavé, že pri otcovi sa cítim v napätí a pri priateľovi kľudná..tak ja som vadná? len či aj priateľ nezačne byť taký ako môj otec, toho sa bojím

biela mačka

Ako mám zistiť, či terajší partner nebude po čase taký istý ako môj otec? To znamená ironický a nervák. Mne otec vyčíta, že sa rozčuľujem kvôli blbostiam a sám je rovnaký. Keby som vedela, že to vyjde, tak pojem dáke tabletky.

biela mačka

vlastne by to bola sprostosť...bývalý frflal, že chcem od neho masrovať chrbát, tento to robí rád a takisto ex keď meškal, ani sa neospravedlnil, a ešte mi nadával, že ja mu to vyčítam, tento pošle sms aj sa ospravedlní a dalšie "blbosti"