Pritahuje ma svokra

brax

hm...dakujem za ohlasy...neviem nejako rozsifrovat jej signaly alebo sa bojim trosku zariskovat. v spodnom pradle som ju videl velakrat aj napriklad casto chodi po dome iba v dlhom tricko a nohavickach. ked sme v jednej izbe casto si sadne predomna vylozi si skrcene nohy na gauc tak ze ma rozkrocene nohy a nemozem sa vynadivat ako jej teplaky, kratasy alebo legyni obtahuju buchticku...fakt neviem ci su to naznaky...jedine co viem je to ze som z toho hotovy

Joo

ano ,uz ta chapem .... nikdy som si starsie zeny nejak moc nevsimala no tvoja tema ma trosku navnadila a ked to mozem zhrnut ,tak na SK su naozaj krasne zeny a hlavne tie starsie ani sa ti necudujem ,ze si sa zahladel ..... moja znama mi dnes predstavila maminu a .. :-O boooooze a ja som si celucky cas myslela ,ze to je jej starsia sestra a nie ze mamka

brax

tak vdaka za nazory...ak by som vedel ze aj z jej strany je naklonnost podobna isiel by som do toho. Je to iba na jeden pokus a chcel by som si byt isty ci to vyde alebo nie. nejako by som jej chcel dat najavo ze ju chcem a zistit tak jej postoj. najprv by mi uplne stacilo napriklad pred nou mastrubovat a tak...

wreck

za tieto stupidne kecy ze je to v rodine by som vam najradsej dal po dve mocne facky palenymi skridlami krizom po hlave.

ale ak ste len taki neskodni trolkovia, tak potom budte aj nadalej... ;)

12345/1

leeon.

Máš pravdu,treba spraviť dobrý skutok...pozri,svokre to chýba a z teba neubudne a je to v rodine....držím palce.

Blondula

Leeon.... ak maju tvoja zena a jej matka dobre vztahy,riskujes,ze ked sa to dozvie,rozbijes jej celu rodinu !! ... ale vasa vec :D

Leeon

Vieš,čo sa mne stalo? Raz som prišiel za kočkou a nebola doma,mali v práci uraz a tak robila predlženu smenu za kolegiňu. Keď som k nim prišiel,pri telke v obyvaku sedela svokra,ma 41rokov/muža nemá,zabil sa v aute,/mala načaté vínko a tak po tretiom pohariku ma začala hladiť a doslova ma pomilovala,je mi to trápne hovoriť,no odvtedy to stále vyžaduje tak raz za mesiac...a ja ako dobrý už teraz zaťko vyhoviem. Čo už narobím..je to v rodine.

onul

Tak to je zaujimave. Ak by bol zaujem aj z jej strany tak by som do toho isiel. Mozno nema prilezitost si uzit a myslim ze 50 roc. a viac si este chcu poriadne zasexovat.

Blondula

Joo...samozrejme ze sa moze stat aj to,co pises ! ja osobne som mala priatela,kde jeho otec bol "krajsi" nez syn :D ale nikdy by ma nenapadlo masturbovat nad jeho trenkami :DDD dokonca som povedala priatelovi,ze ma sympatickeho otca,ale aj napriek tomu som netuzila s nim nieco riesit :D