Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam ist kupit PASTINOR???? ...........poradte

markketa

malo by to byt o.k.ak berieš presne na čas a už tak dlho.aj počas 7dni/menzes/si vlastne chranena,ale ak uživas dake lieky,treba upozornit gynekologa a ak berieš antibiotika tak antikoncepcia je neučinna.novalgin by namal vadit.je to len liek od bolesti a ten neobsahuje atku ktora naruša hak.

Summer

no novalgin je ako ibuprofen vlastne...neviem myslim ze by sis a nemala nicoho bat..a dva krat to neni zas tak vela.radsej bud pokojna

katka0101

ale ja som brala asi 2 krat novalgin od bolesti lebo som po operacii.moze mat to nejaky ucinok?je novalgin antibiotikoum?????

Summer

katka...to nie sak ludia co beru hak to zvycajne ani s kondomom nerobia tak sa neboj..a delinka ryziko tu je vzdy,ale male

tinka *

Ahoj no podľa mňa sa nemáš čoho báť, ak berieš HAK. Ja som brala tiež a skoro stále to priateľ dával do mňa. Bolo by tam riziko iba ak si zabudla užiť tabletku alebo berieš nejaké antibiotiká, inak nie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam ist kupit PASTINOR???? ...........poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk