Čo je to so mnou?

Príspevok v téme: Čo je to so mnou?
M8524

už to začalo asi pred rokom. jedna som normálne, pomaly všetko, čo sa dalo. ale neviem z akého dôvodu som začala menej jesť, stále menšie a menšie porcie a nakoniec mi stačilo jesť už iba na obed a potom už iba nejaký ten jogurtík. vtedy som schudla 8kg tak som mala 48kg. (pôvodná váha = 56kg, 15rokov). potom sa to nejako upravilo a zasa som normálne jedla a pribrala som na 51kg.
ale už pomaly mesiac aj niečo som zasa na rovnakom. jem ešte menej, neraňajkujem, obedujem ešte menej ako predtým a kebyže mi doma nehovoria, že nech sa idem najesť ani nepôjdem lebo nemám jednoducho ani pocit hladu a zasa som schudla a mám 47kg, 16rokov.
ľudia v okolí sa už na mňa divne pozerajú a už aj niektorí ľudí sa ma pýtajú, čo som anorektička a podobné veci pričom vôbec nevraciam a nemám nejaké problémy so svojou postavou, nenamýšľam si, že som tlstá.
neviem, čo mám robiť lebo hoci sa snažím najesť poriadne zoberiem si kúsok z niečoho a už som plná, nevládzem nič dojesť.
nechcem aby to tak bolo, nechcem aby si ľudia o mne mysleli, že mám takého problémy len jednoducho za to nemôžem, že nevládzem jesť a neviem, čo mám s tým robiť

M8524

tu je ten problém, že ja vstávam teraz cez prázdniny na obed, takže nie je veľmi kedy raňajkovať :)
ale aj keď som chodila do školy, pred školou som neraňajkovala, v škole hoci som mala desiatu nezjedla som ju a na obed hoci som mala chodiť, nechodila som a keď som prišla domov o tretej-štvrtej, ani vtedy som nejedla až tak o hodinu na to a potom už nič
a k tomu mám ešte aj alergiu na niektoré jedlá tak to mi ešte viac pomáha k tomu, aby som viac jedla fakt :D

Blondula

dolezite je ranajkovat !!! ja ked som neranajkovala,prvy krat som jedla asi o druhej-tretej poobede !!! daj si predpisat Peritol,mne velmi pomohol sa rozpapkat :P

M8524

to som skúšala už viackrát a ja to jednoducho nemôžem lebo potom sa mi chce až vracať a to ja určite nebudem

DzanaFX

...tak ako si znižovala dávky, tak ich pomaly zvyšuj a papkaj, a aj keď nasilu a roztiahneš žalúdok a zas budeš mať chuť...ver mi...