Ako by ste vylákali chlapa na stretnutie?

Príspevok v téme: Ako by ste vylákali chlapa na stretnutie?
DzanaFX

...ako vylákať muža na stretnutie, ak viem, že chce ísť, ale bojí sa, že si nepadneme do oka? (priznal sa mi) :-) Nechcem byť dotieravá, už sa mi skoro podarilo ho dostať von, ale stiahol sa tesne pred...:-) Tak ako ho vylákať tak, aby som ho do toho netlačila? Nechať tomu čas môžem, ale čo ak ho strach neprejde?

DzanaFX

No tak sa vždy ozýva, flirtuje, lichotí a pod. Je to spolužiak mojej sestry zo strednej. Vidno na ňom, že ho to aj celkom ťahá do stretnutia, ale drží sa v úzadí...

DzanaFX

jojo - on sa mi priznal, že chce ísť, ale sa bojí, že to nedopadne dobre, resp. že si nepadneme do okaa nechce sa sklamať...

jojaefektova

Inak a nemyslis ze keby si ho fakt pritahovala, tak by zrejme on tahal von teba ? uz len to ze ty sa musis o nieco snazit a nejde to " ako pomasle" asi nieco naznacuje. len moj nazor

DzanaFX

...inak keď som mu naznačila stretnutie, tak mi odpovedal: Myslíš, že by sme sa už mali stretnúť? Takže zjavne o tom uvažoval...:-D

DzanaFX

...nno ono vidieť, že má o mňa záujem, ale asi fakt má strach..Ja som ho raz už zavolala, skoro došiel, ale zľakol sa :-P Tak som teraz cúvla a čakám, čo sa bude diať :-)

jahodka123

Tiež som takto nemohla dostať jedného bojazlivého von a podarilo sa, až keď som sa na to "vykašlala". Zrazu začal bojovať on a mala som vyhraté :P

0vecka

no ja by som to hlavne nejako netahal .... pockaj chvilku ak s anebude mat k cinu tak ho pozvi ty a ked odmietne tak sa na to vykasli...