Masturbacia

JankoZ

Tak je to, ked najskor clovek kona, a potom rozmysla ;)

A skusali ste to? Partnerka vam to niekedy robila vibratorom?

Matej

Pan D. to ze si niekto da JankoZ nick tak to je len a len jeho vec.. ak sa to zhoduje s tvojimi inicialkami tak je to len nahoda.. preto nevidim dovod aby si tu niekoho osocoval.. a ludi s takymito inicialkami je urcite dost..

pan D

Dobre, ze uz tu nikto nepise. Tak ma to napalilo. Si normalny, napisat skoro cele svoje meno? A moje by vyzeralo takisto?

Joo

jasne ,ze vsetci to tak ....... len mna "sokovala" ta deskripcia (v dobrom) :)
aj smajla som tam dole zabudla dat :DD

wreck

Joo :D ale no taaak. ved hadam vsetci to tak, alebo aspon podobne, robia, len malokto chce o tom aj napisat.

hm, vlastne, ci to nebude tym, ze teoretici pisu a praktici zazivaju. to by sedelo. :))

wreck

skusali, skusali, aj na sebe, coby nie. len to 'prijemne' sa nejako vyraznejsie nedostavilo. mozem byt pokojne aj bez toho. :)

u zeny to MOZE dobre fungovat v polohe ona hore, leziac bruskom na tebe. kratko predtym je dobre zaradit klasicku polohu (brusko na brusko, tvarami k sebe), pretoze ta umozni stavickam stiect na zadocek a pripravit ho. :)

potom slecna na teba vysadne, ty lezis na chrbte, a bruskom sa polozi na teba. chvilu sa milujete, ty ju hladis po chrbte a prechadzas na zadocek, idealne obomi rukami - dlanami. potom jeden-dva prsty len jemne prilozis na dierocku, stale mas obe ruky cele na jej tele, a nechas aby ti prsty volne klzali po dierocke. budete mat nejake tempo, tak len slecnu nechas, aby sa sama masirovala pomocou tvojich prstov. musis dat pozor aby to nebolo prilis dlho, pretoze teraz stavicky tecu opacnym smerom, takze mozes mat o chvilu prilis suche prsty, co je, pochopitelne, neziaduci stav.

postupne zintenzivnujes tlak prstov na dierocku a vobec cele to udolie medzi obomi polkami zadocku. no a v jednom momente dosiahnes taku intenzitu, ze ako sa ona na tebe hybe, tvoj prst do nej zrazu lahucko vklzne. potom uz je na tebe, aby si ho tam udrzal.

odporucam zo zaciatku ist najviac po jeden clanok. ziadne hlbkove vrty. zatial robime len predbezny prieskum terenu -- kolko vrtakov pouzit, ake dlhe, aky druh (vibracne alebo klzave), ci prilis nerozrusia teren, a tak... :)

ked to robis dobre, zena ma pocit, ze ma v sebe dvoch. a to pre nu MOZE (ale aj NEMUSI) byt velmi prijemne a vzrusujuce.