Kľúče mojej mamy

Príspevok v téme: Kľúče mojej mamy
janka2287

čaute ludia , stala sa nám taká srandovná vec, maminka zamkla svoju izbu a stratila kľúč od nej :D a nema nahradny a nevie ani kde ho stratila ani nič len prišla zLídla že ho nemá, čo treba robiť v tejto situácii, treba vylomit dvere rozbiť sklo alebo zavolať zámočnika ? Diky moc za radu :))

flegma

Ovecka - tak ja predpokladala, ze je to taky primitivny zamok, aky byva na izbach, to fakt staci rozsrobovat a srobovakom zatlacit na jazycek...tazko radit, ked nevieme, co tam vlastne maju, ci klasicku fabku...ale zrejme to uz i tak vyriesili :)

milli11

Ovecka, ved to boli dvere do kuchyne, tie hadam mozu byt aj obycajne, neboli to vchodove dvere. Jeden chlap ich dokaze mykanim smerom hore dat prec.

Myslela som, rozbit sklo, okno na tych dverach. Nie normalne okno. Ked je taka nezodpovedna, ze si nespravi kopie klucov, bude musiet znasat dosledky a prepchavat sa cez tu dieru vo dverach, kde predtym bolo sklo.

Alebo mozu zavolat toho zamocnika. Ozaj, ako to dopadlo, vylamali dvere alebo nasla kluc?

0vecka

2 milli11 a co ked rozbiju okno? budu chodit cez okno?

a ak ste to vybrali s pantov tak asi ste nemali poriadne zarubne....

Joo

Ovecka no dobre ,ale vsak su i take (neviem ci spravne poviem nazov) hydraolicke podpery na otvaranie dvier, ci to len policia pouziva :-?

milli11

Ak su to len dvere do izby a nie vchodove, tak v najhorsom mozte rozbit to okno.

Ale preco si zamykala svoju izbu?

Nam sa uz tiez stalo, konkretne v kuchyni, ze sa nam pokazil ten jazycek na dverach, nechcel sa pohnut, nedali sa otvorit. Rodicia ostali dnu a ja von. Ale otec nejako vybral dvere z pantov. To by vsak musel byt niekto z vas na tej strane, do ktorej sa otvaraju dvere.

Moze este skusit znova pohladat tie kluce, v kabelke, v taske, ci ich nedala na ine miesto ako zvycajne. Nech si premysli, kade chodila, kde ich mohla polozit.

To najdolezitejsie, stale si treba urobit kopie klucov!!!

lost

Alebo mozes skusit tu kladivovu metodu otvarania zamkov, myslim ze to funguje na principe ze tam strcis sakykolvek kluc (ale nie ten co ti bude chybat inde !! :D ) a potom buchni kladovom.

Ale toto som pocul ze funguje lan na FABky, tak neviem..

0vecka

2 Joo ono je to priskrutkovane ale vecsinou na tu hranu dveri... a nejde to ked su dvere zavrene boze... inak vyvtat je to asi naj ale zalezi co za zamok to je... ak su to stare dvere tka by som ich rovno vykopol a kupil nove....

Joo

vsak ten zamok je priskrutkovany ,tak to tam treba odskrutkovat no nie ?...... ,alebo by nam mohol niekto zainteresovany (zamocnik) prezradit ,ako sa otvaraju zabuchnute dvere, nejaky ten navod .... ako pre zbojnika :))
(nemyslim seba)