Chcem ale nemôžem

Príspevok v téme: Chcem ale nemôžem
Loliii

S priateľom chodím už dva roky. Strašne málo sa milujeme. Keď sa môže niečo stať začne ma hladkať a pod. tak ho odsuniem. Milujeme sa len vtedy keď sa na tom dohodneme. Nechápem prečo strašne to chcem ale nemôžem. Alebo chcem začať ja ale nedokážem to jednoducho sa ho hanbím aj keď nemam najmenší dôvod stale je tam nejaký blok. Poradíte mi niekto ako to prekonať? mam 20

elly

aj mne to niekedy robilo problem a raz som mu zavolala, lebo som to uz nevydrzala a rovno som mu povedala, co chcem a bolo :-D cely zhavy uz na mna doma cakal...to pride casom, zbytocne sa trapit a hladat problemy tam, kde nie su :-) povedal ti, ze mu to vadi? ak nie tak sa tym zbytocne netrap

Loliii

No veď ja to chcem. Som si istá jemu som nikdy neodmietla keď požiadal mne robí problém keď to chcem ja. Je to častejšie ako u neho.Tak to nedokážem

pan d.

Podla mna ty ten sex potrebujes, ale mas v sebe nejake bloky. Asi potrebujes radu psychologa, ale najlepsie je si poradit sam, lebo sama seba poznas najlepsie.

bella12

... nemajú záujem, lebo im ide hlavne o ten sex. Keby ženu naozaj milovali, počkali by aj rok. Keďže však uprednostňujú vlastné telesné uspokojenie, poobzerajú sa po takej, ktorá im bude ochotná ho poskytnúť.

Loliii, v prvom rade buduj so svojím priateľom vzťah, a to ide aj bez sexu. Možno máš zábrany práve kvôli tomu, že ho ešte dostatočne nepoznáš. Nech si hovorí tento svet čo chce, sex je nielen o jednote tiel, ale v prvom rade o jednote duší dvoch milujúcich sa osôb. Je o úplnom odovzdaní tomu druhému a preto je aj Bohom určený do manželstva. Manželia si úplne patria, zatiaľ čo priateľ s priateľkou si "patria" len na chvíľu, nik z nich nemá istotu, že sa ten druhý po čase nepoberie preč. Pritom je otázne, či si naozaj patria, či si len každý z nich "nekradne" niečo z toho druhého pre vlastné uspokojenie.

To, čo cítiš nie je nenormálne. Ak si priateľa vieš predstaviť ako svojho celoživotného partnera a on Teba tiež, nič sa nestane, keď počkáte s milovaním do svadby. Za ten čas prehlbujte svoj vzťah v čistej láske.