Priateľ ma pravdepodobne podvadza

Príspevok v téme: Priateľ ma pravdepodobne podvadza
katariiina

ahoj. včera bol u mna priatel, siel na fb cez moj notebook, nechal sa prihlaseny a ja som naschval pozrela spravy. Mal tam spravy od starsej (viac ako 30 urcite) zeny, pisal jej ze sa casto hadame, potom v marci jej pisal kedy dame sexik, a posledna sprava on jej bola 6 juna kedy sa stretneme, podotykam ze je vo vztahu a ma deti. na neho som nakricala, teraz sme pohadani, ale sme spolu. ako to mam vyriesit ?

Dadula56

Prosim ta, co riesis. Ak ta aj nepodviedol, tak dohadovanie "sexiku" cez internet nie je normalne, ak chce mat clovek monogamny vztah. Nie si vydata, nemate deti, potrebujes uz teraz toto riesit?Keby sa to stalo po 10 rocnom manzelstve, dobre, mozno by sa tym clovek zaoberal, aby zachranil vztah, ale tuto nema zmysel sa vobec dopatrat pravdy, ak to robi uz teraz, co bude potom?No potrebujes to?

katariiina

ja naozaj nechapem! klape nam vsetko , preboha ved sa nikdy nehadame, v posteli je to uzasne, ale to len predstiera ze sa mu to somnou paci. a najhorsie na tom je ze som mu verila najviac zo vsetkych, som strasne sklamana.. teraz neviem co mam od neho cakat, ale urcite mu neverim, hoci som s nim

Mrska Silvuska

...co tam po tom, ci ona ma deti a je zadana...podstatne je, co ten tvoj ochmelo...nuz, ak si zhana "sexik" cez net, bud vam to v tejto (mozno nielen tejto) oblasti neklape, alebo to je len jeden z tych drbov (ospravedlnujem sa vsetkym normalnym muzom),ktorych treba poslat z kratkej cesty do riťule...

Joo

vela muzov sa za tymto ucelom zoznamuje (pise) na socialnych siet. ..... proste obcas sa stretnu posexuju a spokojne sa vracaju
ku svojej milovanej :-/

katariiina

ved prave, ze to nie je normalne, a ja teraz neviem ci mu mozem verit, a neviem naisto ci sa s nou uz stretol, ale ja to zistim