Mamicky, bijete svoje deti?

bingham

Sanofi...dakujem...bitka vyriesi velmi vela a hlavne dnesne deti by si to zasluzili...ale rodicia zvolili Novu metodu vychovy a kazdy moze vidiet ako to vyzerá

Leela333

Určite som proti tomu - jaký základ, čo je to za blbosť? Akurát sa tým dopracuješ k tomu, že ťa decko znenávidí (a niet sa čomu čudovať). A ak ich on chce biť a ty si proti pekne krásne mu to daj najavo. Ja to fakt nechápem, prečo majú v rodinách muži tak "navrch", že posledné slovo majú oni. To kde sme?

alibi

este by som rada dodala ze tvoj manzel je asi dusevne chory...o par rokov mozno bude preventivne mlatit teba, deti a aj psa ak mate. ak mas rada svoje deti tak mu to nedovolis.

alibi

chcela by si aby teba niekto mlatil ked nieco pokazis alebo nevyhovies? nerob inym co nechces aby robili teba a uz vobec nie detom.

sanofi

Myslim že deti by sa nemali biť-mna ani mojich surodencov nikdy nebili ,to robime aj my (aj ja ).Mam dve deti no nikdy som na nich ruku nepoložila ,vždy som sa snažila situacie rišiť slovne -krik so tiež nepouživala . Prežila som detske vzdory ,aj ich pubertu .Bingham -suhlasim že dnes su deti ,ktore by si zaslužili --no myslim že to je o vychove (čase ktory nemaju rodičia pre deti )ale to je na inu temu

GoFruit

Čo si o tom myslím?
Že tvoj muž je SADISTA a veľmi dúfam že mu to nedovolíš. Ale skús si pozrieť film Zlo, neviem od koho, len že je švédsky, pred pár rokmi Ho dávala Stv 2. Otec tam mlátil syna a ten koniec stojí za to.
No myslím ale že ked sa toto musíš na fóre pýtať, tak mužovi v ničom brániť nebudeš.
Skús si prečítať knihu Hranice s deťmi, Townsend a Cloud. Tam ti presne napíšu ako vychovávať dieťa bez bitky a pritom s limitmi kde deti určite nebudú skákať rodičom po hlave.

LETICIA

detom sa da vsetko vysvetlit aj bez bitky aby to pochopili, ja om sem tam placla maleho slabo po rucke, ked placol mna aby vedel, ze to nesmie robit, lebo ma to boli.