Psychológ

Meretseger

Úžasné :D Ja osobne nie som príliš za spoluprácu psychológa a psychiatra. Za takmer dva roky, čo som chodila na terapiu, môj psychológ kontaktoval lekárku len dva razy - na začiatku, keď ma k nej objednal kvôli samovražedným pokusom a na konci, keď ma museli od neho odviezť akútne do Pezinka; ináč si myslím, že každý vie svoje a nemali by si do toho kafrať.

Dede2222

Meretseger to je taký amok len...:))aj minule keď mi povedala, že v piatok prídite pre výsledky a neboli som chcela okamžite ukončiť PN, lebo ma tá žena neskutočne vytáča...nooo mám napísané 2 depresívne fázy a jednu manickú..len psychiater to chcel overiť psychologičkou, no nemyslím si, že niečo bude mať z týchto výsledkov okrem jej dodatku, že afektivita sa javí poruchová..:)

septo

munuly tizden som bol u albertovej na tom vysetreni. no ludia to som este u psychologa nezazil co u nej. to bolo take uvolnenie - je to spravny clovek naozaj co tu o nej pisu je total pravda. uplne narovinu so mnou jednala ziadne poucovanie som sa konecne citil jak normalni a nie pako. neviem este ci sa budem u nej liecit lebo prachy na lieky moc nemam ale uz aj to jedno sedenie co trvalo tri hodiny podotykam stalo za to a idem na sebe fakt makat. po tom stretnuti s nou dost dobre nechapem co ti druhi psychologovia vlastne cakaju ze z ich metodami mozu u cloveka dosiahnut. prve co potrebuje clovek v takejto situacii je predsa ludsky pristup. mozno ti co su statni na to kaslu tak preto je to tak. ale bol som uz aj u sukromnych tak tiez to bolo jak na pase jeden po druhom a smitec.

Meretseger

Na BAP predsa existuje jednoduchý dotazník a keď už máš v anamnéze aspoň jednu depresiu a mániu, nech nerobí somariny a nedáva ti kresliť machule... Kašli na ňu, ale na psychiatra nie, vážne sa chceš prestať liečiť? 0_o

Dede2222

pan d si pobavil teraz, mňa dojala, pretože som tam išla z toho dôvodu, že psychiater diagnostikoval BAP a ona ma testuje na úplne iné somariny...ale vytočila ma už v úvode..a potom jej opisuj machule a v depke...na BAP tam nič nebolo, ani len vyvrátené..prosto kôň, len svoje...

pan d.

Ja som od jednej psychologicky chcel, aby mi presne zistila, co mi je. Ona, ked sa dozvedela, ze uz mam diagnozu /po predoslych troch/, tak z toho vycuvala, ze ona sa psychiatrom nebude miesat do ich prace a pod. Ja som to chcel kvoli tomu, aby mi konecne dali poriadne lieky. Az v nemocnici mi dali konecne antidepresiva.

pan d.

Este mi povedala, ze moja depka je len prechodna a skoncil som v nemocnici:D Fakt dobry odhad. Chcel som zmenit psychiatricku, ale v mojom meste uz tunajsi psychiatri novych pacientov neberu. Jeden mi zase vravel, ze psychiater sa mu dostatocne venuje a co z toho? Depresie ma aj tak nadalej a poruchy spanku takisto.

pan d.

Musis to tak brat, profesionalna deformacia:D Ja si furt zaplatim desat eur za prednostne vybavenie a jedine, co sa ma opyta je, ako sa mate? A potom uz mi len predpise lieky a dovi stara mama. A ludi v cakarni ma tolko jak na nedostatkovy tovar, co sa vsetci zblaznili ci co, ci kazdy ma uz depku? Asi si len liecia poruchy spanku:D