Cervenanie

Príspevok v téme: Cervenanie
kokolino bia

ahojte vsetci co sa cervenaju a nevedia si rady,trpela som tzm cely zvot...ale nasla som odpoved na to ako sa prestat cervenat..jedine co pomoze je prestat nato mysliet a zmierit sa s tym,je to prirodzena vec,kazdy jeden s nas mame nejake trapenie musite si to len uvedomit vo vasich hlavickach,to je cele,musite v sebe najst silu ktora vam pomoze to vyliect...nehovorim ze som sa prestala uplne cervenat ale uz mi to nevadi,aj ked sa zacervenam poviem si je mi to jedno a nebudem sa koli tomu trapit...je vela ludi s rakovinou a my tu riesime nejake cervenanie'?? MUSITE NAJST HODNOTY ZIVOTA A POTOM TO POCHOPITE SAMI

hana335

kuperoza - to cervenanie co dievcata opisuju (tym cervenanim trpim aj ja) to nie je to ochorenie co spominas, nie su cervene ked im je teplo, jedlo a pod. ide cisto o emocie, poznam to lebo to sama pocitujem, ide o to ze v normale som dokonca az bleda.... ale ked sa mi niekto prihovori ked na to nie som pripravena, ked ma nieco prekvapi, alebo aj niekedy pritomnost muzov,vystupovanie na verejnosti, hned ocerveniem... je to cisto len o hlave, nijak inak sa s tym bojovat neda len si to velmi nepripustat a naucit sa s tym zit...

kuperoza

arikira - nie je to najlacnejšie rataj jedno sedenie okolo tri stovky,treba tam ist tak aspon 2-3 krat,ja som osobne bol 2 x a už vidím neskutočný rozdiel lepšie povedane že to už vlastne nemam ešte planujem raz preistotu,treba ale ratat s tym že sa musiš na 9-10 dni zavriet doma kym nezmiznu modrinky po laseri (vid.v google napíš "vbeam bruises").Da sa to aj bez modriniek ale nepomože ti to vobec ak ti tie cievky nevidno volnym okom.Píšem lebo viem ake to je trapenie a nechcem si toto nechat len pre seba ak to može pomoct aj inym.pozri si aj ich stranku a klikni na medicina potom na rozácea a prečítaj si to.Hlavne chcem aby ste vedeli že to neni žiadna psychicka porucha ale choroba rosacea-teleangiectasia faciei aspon tak sa to píše v mojom lekarskom naleze :)

niki......

Ja pijem aj vela vody a mam pocit ze mi to pomaha...ale da sa stim bojovat a hlavne sa na to vykaslat v hlave....

kuperoza

Nechce sa mi to rozpisovat ,takže len skrátka ,červenanie nie je žiadna vaša fobia ani psychicka porucha nedajbože či čo to tu pišete ,je to kuperóza ,normálna choroba ciev ktorá sa dá liečiť len nikto o tom nič nevie na slovensku ,klasika človek je červeny po zmene teplôt,nejakom jedle ,emociach fyzickej namahe atd. tiež som to mal odstranuje sa to cievnym farbivovým laserom sklerotizáciou cievok ,som kedysi chodil červený ale už to je vyliečene cievky su odstranene ,lieči to pan doktor Baumgartner v BA v spoločnosti paracelsi lasercentrum čo je asi jediny fakt doktor na urovni čim mu aj zaroven dakujem