Zabudnute narodeniny

Príspevok v téme: Zabudnute narodeniny
zabudnuta

Ahojte mam taky mensí problem, ale ani nie problém. Len ma to veľmi trápi. Mala som nedavno narodeniny môj priateľ s ktorým som už 2 roky...mi v noci pred nimi poslal sms vsetko najlepšie. na druhy deň v den mojich narodenín sme boli spolu pomahali sme na robotach okolo domu ale on nic už mi nezablahozelal ani nič o dva dni nato som sa opytala ze preco som nič nedostala na narodeniny? a on že on na to este nemal cas ale niečo vymyslí. Už je tomu mesiac a nič.

junkers

Muzi nevedia nakupovať darčeky, mala si si vybrať ked ti ponúkol...my ženy sne zas také že nic sa nám nepáči, všetko ofrfleme tak sa tazko nakupuje. Máloktorý chlap vie čo chceme:) ten môj...tomu trvalo doslova roky kým si zapamätal kedy mam narodky, x-krát zabudol aj tak, aj na meniny, na výročie ani nehovorím. Ale aj tak, nebolo tým že by ma nemal rád, nema na to bunky proste. Nabudúce sprav oslavu, na tu ti nieco iste kúpi. Alebo to rob jak ja, poucena rokmi, kúp si niečo sama a ukáž mu, čo ti "kupil" :) ale to az ked budete mať spoločne financie.

zuzi74

zewa, chlapi nie su pripeceni, len nemaju mozno take to citenie ako my zeny a neberu vsetko tak tragicky...dolezite je, ze si na nu spomenul aspon tou sms, co znamena, ze nezabudol a aby sa ona zbytocne netrapila, tak musi otvorit usta a povedat, ako by si to asi zelala dalsie narodeniny k jej spokojnosti.
Leela333, mas pravdu, kazdy si to vo vztahu zariadi ako sam uzna za vhodne, to je pochopitelne...ja si zase neviem predstavit, ze mi kupi nejake tricko, ktore sa mi nebude vonkoncom pacit, alebo macika, na ktoreho som uz aj tak dost pristara a len by som z neho oprasovala prach a priblblo sa usmievala aka som spokojna len preto, ze mi nieco kupil a spomenul si na mna. Esteze my to mame poriesene tak ako mame.

xxxxxx

Mne sa toto stalo na promociach. Po 8mih rokoh vztahu dosiel priatel bez darceku, kvetu na moju promociu, ked mi vsetci blahozelali, tak tam stal ako tlk, ani mi len nepodal ruku, ze gratulujem. Bolo to velmi trapne, lebo vsetci sa pytali, co som od neho dostala a ja som si vymyslela, ze telefon a kvety nechal doma, aby sa neznicili transportom.,, Potom som mala jeho peniaze na ucte, kupila som si za 300eur telefon a povedala mu, ze to mam ako darcek, priecil sa, ale potom sa s tym zmieril:-))

Jefitto

Ty sama nevieš čo chceš

A kupiť žene kvety, to rovno môžem tie prachy splachnuť do hajzla. Osobne kvety nemám rád, teda okrem liečivých bylín. Vyzerajú síce pekne, ale to asi tak dva dni. A potom konec.

±

co riesis, spomenul si? Spomenul. Zablahozelal? Zablahozelal. Bol s tebou cely den? Bol. Ponukol ti ze si mas vybrat co chces? Ponukol... Tak otazka, co vlastne este chces?

zewa

Teraz s tym uz nic nenarobis. Len ked bude nejaka tema o sviatkoch, tak povedz, ze ked nic ine, kvet chces dostat vzdy. Chlapi su pripeceni v tomto. Co narovinu nepovieme, to nemame.

Leela333

zuzi74, je to samozrejme každého osobná vec ako si to zariadi, ale mne napríklad nezáleží na tom čo dostanem, ale že mi to vyberie sám ;-)

free

ja neznasam chodit po obchodoch potraviny este znesiem ale aj to racej cakam v aute no a ked ide o datum narodenia ja zabudnem aj ten svoj zistim ze mam narodeniny as ked mi gratuluju

zuzi74

preco by ti malo byt blbe si nieco vybrat, ked ti to sam ponukol...ja osobne to tak s partnerom praktizujem uz roky a potom si aspon nekupujeme nahodne hovadiny.