Co ja mam za "rodinu" pre Boha?

Príspevok v téme: Co ja mam za "rodinu" pre Boha?
DzanaFX

Ahojte bude tos chybami, lebo som na ntb a nie som zvyknuta...

kto si pamata na temu Odchod z domu oznam rodine www.zdravie.sk , tak nech si toto precita..

Sla som na festival, tak som dala domov psa, lebo mama plakala vkuse, ze jej pes chyba. Tak som jej vyhovela...Dnes som si prisla pre psa..A sla som si pozriet svoju izbu...

Vhrnuli sa mi do oci slzy...Vsetky fotky, vsetky moje veci su prec, nemohla som si vziat vsetko, lebo som to nemala kam dat...A to co tu ostalo je prec...Moj koberec si vzal brat, ako i moju {podotykam fakt moju, nie rodicovsku} skrinu, v druhej skrini ma nasackovane veci sestra...Cela moja izba je uplne prazdna ostali tam len postele :,{

Moja rodina ma pochovala zaziva, tvaria sa ze uz vobec neexistujem :,{{{

Ked som prisla domov, mama vedela, ze pridem a bola opita, tak som sa stocila a odisla som z domu hned aj prec...Este som stale tu, vecer odchadzam, citim sa tu velmi nevitana zo strany brata, ktory sa mi ani nepozdravil...Mama spi...Ani ju uz nechcem stretnut...

Viaceri ste mi radili, aby som tomu dala odstup, potom prisla...Myslela som, ze dva mesiace je dost na kratucku navstevu na pol dna...Aj by bol, ale verte mi, vzivote do tohto domu nevkrocim, od dnesneho dna prepocujem kazdy mamin narek...

Ak som prestala existovat ja pre nich, prestali aj oni pre mna :,{....

DzanaFX

Ja to tam nemam kam dat, proste nech si to zozeru vsetko,ale je to spinstvo co mi urobili,nech si zozerie aj moj koberec aj skrinu aj to ze mi vsetko vyhadzali....Ja nic nepotrebujem, ale takto ma odpinkat zo zivota...Ako keby som ani nikdy nebola...Nech si to nechaju sebci jedni sebeckiii....:/

fenma

Dzana, nemozes si tu skrinu odviezt do noveho byvania? Proste vyhadzat z nej veci tvojich uzasnych surodencov a vziat si ju, vsak je tvoja.. Chapem tvoje sklamanie, zasluzia si nakopat do zadku a preplesk.

DzanaFX

...ked mi zomrela babka, kazdy nadaval, ze jej sem chodila vyberat dom rodina, este ked lezala s nadorom v nemocnici....moja sestra a brat to tiez odsudzovali, ja ani nemusim umriet a oni si rozkradli vsetko, co tu po mne ostalo....CHAMTACTVO, to je ta najhorsia vlastnost aka vzivote existuje, hned po nej ide zavist, ktorej v tomto dome tiez nie je malo....VDAKA BOHU, ze tu uz nezijem, vdaka BOHU....naozaj

DzanaFX

ono to nie rodicia takto zariadili ale moji surodenci...no ale mama zase raz ma sklamala, ze bola opita, to ja uz proste nepochopim, ja zijem bez nich, necakam od nich pomoc, necakam nic, ja som tu fakt nechcela vobec chodit, ani mi nechybaju, ani pol minuty, len proste chcela som vyoviet mame...no to, co som tu dnes videla, ma presvedcilo, ze ani vyhoviet sa mi neoplati....vzdy ju budem brat ako mamu, nech je aka je, ale ako matka naozaj pr emna zlyhala....citim sa fakt ako keby ma pochovali, nie je to nic prijemne. Ja som ani nechcela radu, len som to potrebovala dat von a nikto nie je poruke :/

jumbák

Ja som čítal tvoje minulé príspevky, takže približne viem, že o čo ide. Neviem, či prosíš o radu, ale skutočne to máš ťažké. Vieš, tvoji rodičia neočakávali, že odídeš z domu, takže to s tvojou izbou možno brať ako "protiútok". Posledná veta, čo si napísala podľa mňa vystihuje to, čo máš robiť. Držím palce, vidno, že si dobrý človek. A dobrí ľudia si nezaslúžia takto trpieť.