Skusit ci nie ?

Príspevok v téme: Skusit ci nie ?
csssssscsssc

ahojte.. hm pytam radu na ktoru asi viem odpoved.. ale .. predsa.. paci sa mi jeden muz.. velmi .. viem ze sa pacim aj ja jemu lebo kazdy den v praci namna pozera usmieva sa a aj kolegyne mi to povedali ..a mali sme taku malu party tak sme boli spolu a padli aj bozky.. drzal ma za ruku krasne za ruku aj ma siel odprevadit.. proste zlaty .. ja som v ten vecer co som bola snim chodila s priatelom s ktorym som sa dva dni na to rozisla... boli sme spolu a rozpravali sme sa.. rozpravali sme sa omne a onom .. vedela som ze ma priatelku a dieta.. ale aj napriek tomu dokazal byt somnou .. povedal mi vsak ze ju uz podviedol a je snou len iba pre to dieta.. neviem ci budete chapat vlastne oco mi ide :D ale .. neviem co robit.. po tej party sa namna usmieva stale ako prejde dotkne sa ma atak.. paci sa mi .. a kolegyna mi vravi ze to mam urcite skusit.. lenze.. viem ze priatelku by kvoli mne asi nenechal lebo snou je dost dlho .. ale kvoli dietatu ..

csssssscsssc

no je ich fakt dost uz mam skusanu celu rit:D no .. vies kazdy ti povie rozmyslaj srdcom ale .. mam pocit ze moje srdce stale zle rozmysla heh

pan d.

Ja si myslim, ze tie komare sa nam nejako premnozili, furt len nejaky komar lieta okolo mna.
Clovek rozmysla racionalne alebo emocionalne. Ja by som uprednostnil emocionalne zmyslanie, hoci to nemusi dopadnut dobre.

csssssscsssc

no ved taky problem som to mala aj ja neuvazila som co sa moze diat .. a vidim tu prispevky co ma prebudili .. no ani ja nemozem spat uz druhu noc ..... a este ma jeden blby komar sere :D

pan d.

Ja obcas pisem len to, co ma napadne bez nejakeho hlbsieho rozmyslania a tak to potom dopadne:D Ja chcem do kelu ist spat, vzal som dva gerodormy, prd ma uspavaju, mam nervu.