Vlasy - hustota, objem

mimi65

ahoj ak máš jemné vlásky, tak určite skús kondicionér na zahustenie vlasov revivogen, mne veľmi pomáha -odkaz odstránený-

kukurica4

Mám kamarátku, čo ma v gumičke 8,5 a krásne husté vlasy .. Neviem ako je to možné ale asi aj pol cm niečo "děla" :)

zuzi74

ja mam obvod v gumke 7 cm a tiez posobia skor redsie...kedysi som sa stazovala kadernicke, ze neviem po kom som zdedila tu moju "korunu krasy" a ona na to, ze ich nemam nejake riedke, ale ze jemne a tenke vlasy tak proste posobia...

friii

ehm ak nevieš je na to "(meter)"
do 5 cm - riedke vlasy ,5-10normálna hustota, viac ako 10-velmi husté..
Fakt nechápem ako moze mat s 7-8cm obvodom riedke vlasy .. Je to uplne v norme .. fajn ,, ja mám teraz 8 a nezdá sa mi aby boli nejaké riedke

misko

No vlasky sme odmerali je to 7cm,umyte mozno 8cm.A vlasy ma po svojom ockovi,lebo ten ma tiez tenucke.Uvidíme casom,ale asi sa to velmi nezmeni.

zuzi74

ajajaja, predpokladam, ze uz nemas 11 rokov...tak mlademu dievcatu davat vlasy v noci do drdolu by som neodporucala...ja som kedysi zaspavala len v cope a velmi mi zacali vlasy padat...

zuzi74

zinok sa uziva skor proti padaniu vlasov, nie na zahustenie, tam jednoducho nepomoze nic...je to geneticky dane...i ked ja raz neviem po kom som tie geny zdedila kedze mamka aj otec su vlasati:-)...asi po dedkovi...
bola tu aj rada davat vlasky na noc do drdolu...tak to uz vobec nie...vlasy sa mozu casom zacat lamat, taktiez ziadne copy stiahnute do gumicky, pretoze mozu zacat padat...vlasy by mali byt pocas spanku volne rozpustene

figa59

misko : v 11? To som mala aj ja jemné a riedke vlasky a postupne mi zhrubli,zhustili.. a takisto mojím deťom .. Daj malej vlásky do copu a odmeraj obvod pri gumičke .. A napíš.. Ja ti hneď poviem, či je na tom zle .. Čo určite nie je !

ajajaja

ja mam prirodzene take 'smyklave' vlasy ako to raz niekto trefne nazval, pocet je dostatocny, ale su presne jemne a take bez objemu....co mi pomohlo : sampon volume (je jedno aky, treba ich striedat,ale dobry je ten z avonu alebo nivea) + si ich vzdy na noc zaplietam do 2 drdolov(nie vrkocov, to je trapne! :P)...a tak mi vydrzi objem cely den...vecer znova zatocit .a tak si zvyknut spat...dlzka vlasov by nemala byt velmi velka, ja mam tak po plecia...skusim si to nechat narast na dlhsie,ale pochybujem,ze mi to bude drzat...mozno budem potrebovat 3 drdoly :D