Chcem silikony, potrebujem poradit :)

tushi

ahoj, v tvojom veku by som si to este nedavala (nie preto, ze som proti alebo pre silikony)... mam 21 a prsia mi teda od 18 podrastli (a nie malo :D )
ja len ked uz das na to peniaze, aby si ich mala presne takej velkosti, ake ich chces mat :)

Joo

beskyd ... takze aj my teba mame brat s rezervou?
ja mam na ba taktiez svoj nazor, ale noooo ..... ehm hmmm :-/
no ty podla mna si musel dostat poriadny "kopanec" pretoze to tvoje pisanie je poriadne divne, hlavne co sa tyka nazoru na zeny a zeny z ba ,chapem ,ze nie kazdemu sa krasna silikonka paci ,ale to tvoje prezentovanie nazoru je skor pohrdanie zenou :)

@

pises, ze mas pomaly 18. Takze mas 17 rokov, teda tvoje telo sa este vyvija. Na tvojom mieste by som pockal este nejake 3 roky, ci sa to nezmeni prirodzenou cestou :-) zatial mas cas aj setrit.

inak zastavam tiez nazor, ze radsej male ako umele. Ale ak sa budes sebe tak pacit, tak drzim palce aj s dalsimi operaciami, kedze to je na 10 rokov mam pocit?

0vecka

2 beskyd ty stale riesis ba... ale odstahovat sa nechces.. podla mna si panic a vzdy ta sere ked vidis tkae sexualne spravanie lebo si chces aj ty suchnut...

beskyd

nemal velmi kto, ja beriem ludi viacmenej s rezervou a moc od nich necakam takze mi tazko niekto ublizi:) jedine ze by ma niekto zmlatil na ulici ale k tomu zatial nedoslo nastastie, hoci to v tomto meste pokladam za celkom stastie:) myslim ze nestastna je skor tato doba ktora produkuje masove zmyslanie takej povahy ako uvadza zakladatelka..

beskyd

ovecka, uz viac odveci reakcia by nebola?:) lebo ja tu nikde nevidim ze by som riesil BA.. tento problem uz davno presiahol BA takze nechapem... bolo dnes teplo ze?

beskyd

nj, tento agresivny modny priemysel zeny dost degeneruje, horsie ze neexistuju paky ako kedysi rodina, skola, nejaky vychovavatel ktory by aspon deti vedeli usmernit a drzat pred tymto na uzde. hoci este nemam ani 30, mam pocit ze v case ked sem neprenikali tieto zapadne trendy zarabat na niceni zenskej prirodzenosti a predavat im za to iluziu ze su krajsie, bolo tych bab podobajucich sa na tie umele nafukovacie babiky omnoho menej. dneska stretnut prirodzenu zenu, dokonca dievca, DIETA (a to nejde len o silikony ale celkovy vzhlad) v trocha vacsom slovenskom meste je uz uplna rarita kedze taketo operacie uz nesluzia na sanaciu nejakych nasledkov po chorobe alebo urazoch, ale na to aby sa zarabalo uz pomaly na detoch ktorym sa systemovo vymyvaju mozgy chorymi vzormi zo zapadu kde to silne financne skupiny ktore maju tento biznis pod palcom vedia podchytit a s ludmi cez media manipulovat ako s mysami v labakoch.

lahcen

dolcegirl, ano, radsej male ako silikony... a nechap to.. je to vidno ze si este decko, podla tych nazorov a prejavu.... este si to radsej premysli.. a akoze dost na dostal pojem riadna sexica..ako ked ma zenska vacsie kozy, tak na zaklade toho si vybera a selektuje muzov? ked dotycny nema na riadnu sexicu..poprosim vysvetlit...