Veľky problem

Príspevok v téme: Veľky problem
Tin_kaa

Ahojte....mam 16 rokov , pred dvoma rokmi som mala nepreliečeny zapal alebo mykozu...a odvtedy mam furt problemy s vytokmi, so suchostou, s opuchanym po palcovani :(
nedavno som bola u gynekologa, predpisal mi gynazol, no nič sa nezmenilo...nepovedala som mu o tom lebo som sa hanbila a po druhe bola som tam s mamou kedže to bolo prvy krat...prosim vas neviete čo by to mohlo byť?? aspoň približne či to je važne... viem že najlepšie by bolo isť ku gynekologovi a povedať mu to ale ja sa strašne bojim toho že čo mi povie, bojim sa že to bude niečo važne :( a že nebudem mocť mať normalny sexualny život...skuste mi pomôcť prosim veľmi ma to trapi ae nemam odvahu :(

ali1

NEVYMYSLAJ A OKAMZIT NA GYNDU.....MOZES IST AJ SAMA,PRECO S MAMOU?

CHCES SI NASTOLIT PROBLEMY A MOZNO AJ NA CELY ZIVOTTOTO MILUJEM,KED LUDIA CAKAU NA POSLEDNU CHVILU.....OKAMZITE NA GYNDU!

BEZ HANBY,VIES KOLKO GYNEKOLOGOV SA STRETAVA DENNODENNE S OVELA HORSIMI PRIPADMI?

PEKNE CHOD..
JO?

:)

Tin_kaa

Tadole....o podhubi som ešte nepočula a ani som nič na internete nenašla..prosim ťa možeš mi to približiť?
Slota....to všetko dodržujem mam aj mydlo na intimnu hygienu a mykoza to nieje

Slota

Ale ked pises ze mas problemi zo suchostou treba pri palcovany mazat mazat a mykoza to moze byt tiez musis zmenit satnik nohavicky prirodne materialy co najmenej obtiahnute nohavice a najlepsie sukna a naostro a samozrejme zmenit jedalnicek pri sprchovani na intimne miesta nepouzivat ziadne sprchove geli a midla iba cistou vodou

Tadole

Čo je to za hubu,u nás nerastu a to som pol dňa hladal a ty to máš nadosah...moja zlata,bude to dlhší problém....podhubie sa obnovuje...zničíš a zas narastie.