Partner je mamickin maznacik a uz mam toho dost

Príspevok v téme: Partner je mamickin maznacik a uz mam toho dost
mamnervy

Ma 26 a este nikdy si snad neopral, mamicka za nim chodi o 9 vecer do izby, ci nie je hladny a nosi mu kakao a podobne a on ani neuvazuje, ze by sa odstahoval! Vraj ja mam byvat tam, alebo si chce postavit dom 5minut od ich, akoze coo? Chyba mi sukromie! Ona nie je zla, ale naposledy sme mali hadku(prvu po 9mesiacoch) a ona mu povedala, ze nejak skoro na taku hlucnu hadku! Ako riadne nervy mam uz nanho. Ja som samostatna od 18 a nie som zvyknuta, aby ma niekto obskakoval, doma ma kazdy den navarene ine a ja mam pocit, ze sa boji osamostatnit, lebo nakolko robim od rana do vecera, ja mu vyvarat nemienim!! To uz taky ostane?? Mamicke pri zadku(alebo 5min od neho) cely zivot??

Lulu2011

mamnervy - nechod tam byvat, my platime za vlastne 450 eur mesacne len za byvanie a niekedy kalkulujem aby na chleba bolo, ale radsej takto ako prist o nervy, zdravie, ja som sa chcela zabit, nic pre mna nemalo zmysel, bola som na tom psychicky velmi zle, ked som sa zrutila az potom sme sa odstahovali a kazdej, ktorej mozem vravim NIKDY neist byvat k svokrovcom, najma k takym, kd emamicka je di capo, to je utrpenie, vlastny krok do pekla, nezabudaj osobná sloboda je na nezaplatenie

DzanaFX

Mňa môj EX mimochodom tiež ťahal k sebe, ja som chcela odísť do bytu, lenže on chcel ostať doma a stiahnuť ma tam, s jeho mamou som vychádzala super, ale napriek tomu som to nechcela. Až raz jeho mamke pukli nervy a zvalili na mňa všetko, čo robil on zle. No tak som tam prestala chodiť a všetko sa začalo kaziť, no a postupne náš vzťah upadol a je potom :-)

DzanaFX

Ver tomu, že nasťahovať sa k svokrovcom je to najhoršie, čo môže byť....Svokra (ešte táto, ktorá je tak naviazaná na syna a on na ňu) sa Vám bude miešať do života, do výchovy dieťaťa, proste do všetkého, lebo bude chcieť pre syna to najlepšie. Zbytočné konflikty...

mamnervy

Je tam toho viac. On by chcel, aby som tam byvala. Kedze ma pravdu v tom, ze davat mesacne 300e za najom cudzim je dost od veci, uznavam, nie je to zly napad. Ale len co sa tyka financii. Rodicia maju pristavbu a tam by sme si to mali prerobit. Ale ja mam strach! Bojim sa! On je tam doma medzi svojimi, ja som tam cudzia, on moze ist za susedom, kamaratmi, kedy chce a co ja? Budem doma? Nehladiac na to, ze pracuje od 6 do 4 a ked prideme domov o 5, chcem mat sukromie, alebo ist von a kolkokrat (ako to na dedine byva) treba nieco robit a to hlavne v lete! Nie raz sa stalo, ze unaveny z prace a roboty doma si lahol ku mne o 9 a zaspal. Mam 26, nie 40, bojim sa, ze takto to bude vyzerat! Ano, v zime nie je roboty a budeme travit spolu viac casu, ale ja chcem prave to leto a sukromie! Bojim sa, ze stale, kazdy den za nim bude chodit mamina (ktora je celkom fajn, ale mam pocit, ze on je maznacik) a nosit jedlo, alebo on pride domov, ale naje sa tam, kedze prideme z prace narovnako a navarene nebude!! Normalne sa takeho zivota desim:(

mamnervy

Najviac ma dozralo, ze na zaciatku mu kamoska o mne povedala, ze rada vypekam(co nie je pravda, ale ked som bola nezamestnana, bavilo ma to istu dobu) No a on mi povedal, ze to ho na mne zaujalo!!! Mala som divny pocit z toho... Akoby hladal v nejakej zene mamu.

Lulu2011

odstahovat sa a co najdalej, aj mojmu muzovi, ked mal 30 nosila mama reznik po desiatej vecer do obyvacky, ked pocula, ze mi vravel, ze je hladny, ja osm mu povedala, nech vstane a nieco si vezme, naco ona v nocnej koseli vyskocila a isla mu nakrajat rezen, to bol len priklad, strasne sa do nas starala, ako sme sa odstahovali, kontakty su minimalne a moj muz samostatny, varit nevie, ale mne to nevadi, hlavne, ze pracuje :)

doubledog

mila moja
preco tu riesis, ze sa ma on posunut niekam?

ries samu seba, ries to, preco si si vybrala takeho chlapa, ustupujes mu a nechavas si od neho srat na hlavu.

namiesto toho, aby si sa posunula niekam ty, tak ty vypisujes, aky je hrozny a co ma robit a co nerobit.