Problém so zaseknutím guličky. Pomooc

Príspevok v téme: Problém so zaseknutím guličky. Pomooc
Dakota Madison

Ahojte. Chcela by som Vás poprosiť. Predvčerom večer som počas spánku hltla guličku z piercingu v jazyku.Stalo sa mi to prvý krát a to ho mám už roky, no tiež nechápem ako sa mi gulička sama povolila .Vraví sa, že keď sa gulička prehltne , že existuje sa ďalej.Mám otázku.Mohla sa mi tá gulička vrátiť hore krkom a mohla sa mi tam usadiť a nezísť dolu ani hore?Je to miesto približne v tej priehlbinke pod krkom.Vadí mi to, bojím sa ísť spať, či mi to nemôže v noci skočiť niekam do dýchacej rury aby som sa nezadusila, nedusí ma to, ale som veľmi nervózna, je to tá gulička? Veď by dávno mala byť vonku po 3 dňoch.Najlepšie je na tom to, že som ju necítila keď som zistila, že už ju nemám všetko bolo v uplnej pohode. až včera večer , 2 dni potom cítim niečo v krku a priateľ ma začal strašiť že je to gulička, lebo on práve preto také veci nemusí. Má sa tam kde niečo také malé s hladké zaseknúť?? Tak Vás prosím o radu, pretože už ma sem tam aj pícha medzi pľúcami a tou priehlbinkou pod hrdlom, no neviem či je to z môjho fajčenia alebo z tej "veci". A presne tam sa to usadilo, v tej "diere" ktoru citite z vonku. Aj to neviem, či je to iba z jedla. Ale jedlo si myslím, že by mi tak dlho sa v hrdle nedržalo. Pretože to nejde dolu ani ryžou, chlebom suchým, ani vodou. prosím ak môžte poraďte mi veľmi vás o to žiadam. Ďakujem. Nicol

kukinko

no urcite Ti to tam do dychacich ciest este neskocilo, to by si inak vystrajala

a to, ze by sa to zaseklo niekde v krku, no skus urobit stojku alebo riadny predklon a pomykat telom - to by sa ta gulicka urcite uvolnila, ak by Ti len niekde v krku zaliezla

a tu crevnu virozu ci co to mas si co narychlejsie vyliec, lebo si mozes aj vaznejsie poskodit creva resp. zaludok - mozno budes na to potrebovat antibiotika s probiotikami

Dakota Madison

Ďakujem za radu, no ja viem či sa len nestrápnim a povie mi, že tam nič nemám? alebo mi to zrovna vtedy zíde dolu? :D Nebude mi do hrdla pchať tie svoje hnusné kliešte hneď na začiatok až do žalúdka? u ná sú takí lekári niektorí preto tam veľmi ísť nechcem. Bez citu. A ak tam niečo náhodou budem mať, tak ho ovraciam, lebo niesom v najlepšom stave tieto dni, prišla som z Bulharska,a hnačku mám už 8.mi deň, nejaký vírus som si priniesla, a k tomu každý večer odpadávam... a je mi na vracanie. Podľa teba nie je dýchacia rura blízko tej dierky, nemôže mi to tam skočiť nevieš? :(

kukinko

no, podla mna tu gulicku cochvila vykakas
ale ak chces mat istotu, chod k lekarovi, posle Ta na rontgen a budes mat istotu