Priatel, malý penis, rozchod ale Z JEHO STRANY! Pomozte ja ho nechcem stratit!

Príspevok v téme: Priatel, malý penis, rozchod ale Z JEHO STRANY! Pomozte ja ho nechcem stratit!
nikittaaaa

Moj priatel ma malý penis a ide o to, že ťažko sa do mňa dostane, alebo vôbec. Naposledy čo sme boli spolu mi povedal že jeho to už nebaví a videla som na ňom akoby mi chcel povedať aby sme skončili. Ja neviem čo mám urobiť, sú nejaké praktiky, triky alebo niečo čo by nám pomohlo? ja už neviem, nechcem ho stratiť.

mima09

nikit..no neviem, kolko mas rokov?a on?podla mna,ked sa chce rozist,tak ho nechaj,viem,lahko sa to povie,ja som sa rozisla s priatelom,lebo ma podvadzal,potom som mala troch,z coho prvy bol psycho,dalsi dvaja problem s erekciou...mam rada sex,ale nepovazujem to za najdolezitejsie,ale po roku som sa radsej vratila k byvalemu,co moze kedykolvek...nie preto,ale preto,ze je v pohode...viem si predstavit,ake je to tazke na psychiku, podla mna chod z kratsej cesty,ako casto sa vam podari mat normalny sex? este keby sa s tym tvojim dalo rozpravat,ale vyzera,ze dalsi jesitny chlap,ktory nevie priznat slabost,ani ked vidi,ze ho zena lubi a to on urcite vie,ze ho lubis,tak skor by som ho poslala prec koli tomu,ze je krivak,ako koli tomu,ze ma maleho...

nikittaaaa

mima09

on ma dlzku 4 cm a hrubka tak to neviem, s hrubkou nie je problem a ano má ho dosť mäkký..iba vtedy mu stvrdne ked uz som mu ho vyfajčila ale aj vtedy je to take že no..a aj on sa sťažuje furt že je unavený a stres a ja neviem čo všetko..mňa zatial neobviňuje z toho že má takto ale vidim na ňom že sa mu to nepáči..a aj my sme spolu 4. mesiac ale tak spolu máme takéto "sex pokusi" asi tak 2 mesiace ale on povedal že jeho to nebaví..no neviem či by ho to s inou bavilo, asi nie..

mima09

Ak ma priemer 4cm,to nie je až také hrozné, teda ak dobre rozumiem,priemer ako hrubka,ano?takze ak je akykolvek maly,nemal by vyklznut,vyklzne vtedy,ked je makky,nie?neviem,mala som malo chlapov v zivote,ani jeden nemal maly,ale posledni dvaja mali problem skor udrzat erekciu,preto tiez vyklzi a to jeden mal cez 20cm,ale...tiez som to brala normalne,pomohla som,ako som vedela,aby to islo..ale ked sme uz boli spolu 3 mesiace a aj ked som chcela nejaky rozhovor,tak to zahrali,akoze unava a moja chyba,poznam,kedy je chlap unaveny a kedy je cely v strese pred sexom,ci mu bude stat,ale je trapne,ked hra formu,to potom nema vyznam,chlapi to maju tazsie ako my zeny,ale tito boli taki jesitny....vsak som im aj povedala,uvolni sa,ak to pojde,pojde,ak nie,nic sa nedeje,budem ti fajcit aj 3 hodiny ak treba..ale nie,este to zahral,ze ja som na chybe,mohli vidiet,ze som normalna a priznat...hm..mam problem s erekciou...tak sorry,snazila som sa,ale mam aj lepsiu zabavu ako celu noc stavat kkt

nikittaaaa

weird_

tvrdí že ano mal, a aj nejake jednorázovky..a mam niekedy podozrenie aj na to že má inu alebo ma podvádza..ale s takým malým, no neviem..proste mi to nedáva zmysel..a teraz zrazu ma chce opustit..a ja neviem preco ale pravdepodobne lebo mu nevojde normalne..a asi mna zato obvinuje..

malinkatypta

Kks jaky malunky...chudacik. a ty si sa nechala celá kvôli nemu prerobit, to nemáš žiadne sebavedomie? Povedz mu nech ide aj on na operáciu, si ho zvacsit. To je uz aká spravodlivosť, ty sa necháš rezat a on nie :) skús sex s niekým kto ma normálneho vtáka, uvidíš že na priateľa rychlo zabudnes. Lebo on je určite zakomplexovany az strach, určite ťa stale kritizoval a kvôli tomu si sa nechala upraviť. A teraz ked uz nema čo by kritizoval tak sa chce rozísť.

nikittaaaa

napochybach

nevadi :) a tak to je dobre, zatial čo som mala priatelov tak mali väčšieho ale no..mne by to nevadilo keby aspon sa snažil s tym niečo robiť..ale on si myslí že ja som príliš stuhnutá ale ked sa do mna dosatal tak ja nie som a som si ista že nie som ale ked proste sa mu to vyšmykne..ja si myslím že nie som jediná s ktorou tak pochodí a mne na jeho dĺžke nezáleží lebo ho mám rada..

beskyd

mas pravdu, v dnešnom svete už ide len o sex a prachy..ludia nevedia čo robia, sklamú tých ktorý ich majú najviac radi..nezaujíma ich nič len vlastné dobro..

napochybach

nikitta ..jaj,prepac,nevsimla som si,akoze jeho dlzka ?moj chalan ma okolo 8 v pokoji a ked je stoporeny tak meria okolo 17 cm -co mi povedal,ja som to nemerala,ale dost vela ..
uz chapem teda ..uff :( to musite mat teda naozaj tazke ..