Citim sa neschopna

Príspevok v téme: Citim sa neschopna
ali1

stal sa to 2x co mi priatel vysvetloval co je to penis. Minule,ked som ho spokojovala rukou,robila som to nie najlepsie,nato mi zacal prednasat o penise.
Citila som sa strasne trapne a neschopne.Popri tom som si ani neuvedomovala,ze to robim s tlakom,v pravej ruke mam viac citu nez v lavej ale to je jedno.

Vcera sa stalo to iste.Milovali sme sa,bola som na nom na konika,a bola som velmi vpredu (tiez som si to isto neuvedomovala,lebo sa nam smykala plachta na zemi a v rychlosti som sa musela nejak pohnut dopredu) no a prste namiesto toho ze by mi povedal nech idem nizsie zeby sa nestal nejaky uraz,nepovie nic a po celkom uzasnom milovani -pre mna uzasnom ,az som si myslela ze som mala dobry vykon prislo take ako sklamanie. Zacal mi zase rozpravat o tom ako penis stoji,aky je tam sval, k comu moze dojst beriem ako normalku ale ako neschopnej to vysvetluje...mna sa to trosku aj dotyka,tym ze som dost na sexe ,,zavisla,, myslim nan vzdy nemam hut vobec...som sklamana hlavne zo seba........

Ked som sa ja nevedela spravit pri oralne,povedala som mu len nech strieda jazyka prsty sucasne,lebo sa nedokazem pri vecnom drazdeni klitorisu spravit...ale nehovorila som vyklad o tom ako to mame my zeny ,co je citlive co mi robi dobre atd...

Ako by ste brali vy tie vecne prednasky?Ticho sedeli a pocuvali a UCILI SA ako spravne to robit?vzdy sa mi taky odpor postavi k nemu a to ma mrzi :(

ali1

ale mne to doslova prekaza,rozprava to tak ako eby on bol v tom dokonaly...a proste rozpraval odveci...o svojom penise a nas problem bola len poloha...a uz drhy x vysvetlivky erekcie,statia,miest na peniseprekrvovania atd.NEHOVORIM ZE MI to skaredo hovoril ale videl ze som povedala nech prestane a ze ako sa pri tom tvarim

macik

hm,aj mne to robí frajer,že ma pouča :)ale tak jemne len ..velmi jemne ,nie nejake siahodlhe prednasky,lebo ja som bola predtym neskutocne nevinna a slusna ,a nikdy som nemala chlapa a az teraz ,proste uz viem,ako na to ,co robit ,aby sa citil fajn :)a je to pre mna dobre,ze to robí ,a pouča ma,mne to nevadi,aj ked sa citim blbo tiež ,lebo som neschopna :)

ali1

Ahoj maoam :)
lubila som ti ze ti poviem ako to dpadlo ked budeme spolu,takze,vcea som mu vyvratila to co som pisala,a dodala som ze ak mi mieni taketo detaily vysvetovat uplne ma sex prestane bavit a rozideme sa.

Jeho reakcia:

Tak si najdi dokonaleho,lepsieho.
Nato sme sa rozisli,odisla som z podniku.

NA to mi pisal potom sms ze vela stastia atd...tak som mu popriaa napodobne s tym ze vecer sa zastavil a rozpravali sme sa a poprosila som ho nech viac takto nevysvetluje ,nech mi narovinu povie co sa mu paci a co nie. Neudobrilis sme sa vobecskor sme si len dali najavo ze sme spolu najdalej.

Leze v piatok som odvolala vylet ,nech ide za nasim znamym sam,mala som ist aj ja mali sme vsetko naplanovane ale proste nemam chut,a isto by sme sa tam milovali nakolko sukromie je tam uzasne,ale ja proste nemam chut a celkvo nechut niekam ist.

Tak on na to navrhol ze sa neuvidime cely tyzden...s tymze tusi ze to ukoncim JA. A tusi asi aj dobre,neviem,moje city sa fakt kvalitne osviezili...mam citenie,ze to stvrtove milovanie bolo nase posledne.

Maoam

ali1: za dobrotu na zobrotu - mas pravdu :-), davaj si pozor na ludi a nenechaj sa nikdy buzerovat a manipulovat a tvoje dobro a empatiu si nechaj pre ludi, ktori to dokazu ocenit

napis, ako to medzi vami dopadlo a nedaj sa! :-)

ali1

Honor

fuuu tak to si musela byt omnoho viac psychicky podrazdena ,co:-(
My zeny sa mozeme snazit kolko chceme,ale ako sa hovori na dobrotu za zobrotu :D nic,nechala som si to v hlave ulezat,kocka tohto fora mi velmi dobre poradila,znama Maoam :) dakujem.

A tebe vela stastia s buducim alebo terajsim priatelom vo vsetkych smeroch :-)

Honor

Ali1 - viem presne o čom hovoríš, pretože to isté som zažívala aj ja a dovolím si tvrdiť, že to bolo ešte o čosi horšie než u teba istý čas. Bolo to teraz už s mojim ex, s ktorým sme sa rozišli 2 mesiace dozadu. V dobe keď sme začali spolu sexuálne žiť sa tak prejavil, čo som sa inak čudovala prečo sa tak chová, lebo nie len on bol môj prvý sexuálny partner, ale aj ja jeho, čiže skúsenosti nemal kde nabrať. Napriek tomu niekoľko milovaní s ním bolo hroznych. Pretože odjakživa som bola hanblivá a potrebovala som istý čas, aby som sa do toho dostala nevedela som byť taka dračica, ktorá ide hrrr na to. Viem, že to chlapi zbožňujú, no ale samozrejme, že to nešlo. Buzeroval ma takým spôsobom že každy sex skončil krikom, lebo ja som to vždy pokašlala, lebo kvôli mne a môjmu zdutemu ksichtu mu klesol a vždy si našiel 1000 výhovoriek prečo to tak bolo a všetko hodil na mňa. Alebo som zažila to čo ty, že už som bola nadmieru spokojná s výkonom oboch, povedal mi, že bolo super a prišla som domov a až cez net mi povedal úplny opak. Zdeptalo ma to psychicky, plakala som, ja som sa nevedela voči tomu postaviť, ale raz mi praskli nervy a to by si mala urobiť aj ty a razantne som zakročila. Bola to asi najväčšia hádka s ním čo som zažila z ktorej mi bolo maximálne zle od žalúdka, ale takto aby niekto džubal do mňa, to sa nedalo zniesť. Od tej doby zavrel ústa a uvedomil si, že v sexe som veľmi dobrá a už ani raz nepipol, len pochvaľoval a došlo na to, že sám sebe priznal, že ma nejaký urologický problém :P Zamýšlal sa len nad sebou, už nepadla ani jedna poznámka na mňa. No potom po roku a 7mich mesiacoch sme skončili vzťah, ale z iného dôvodu už.

Povedz mu čo si myslíš a nebuď ticho, lebo ťa to bude zožierať ako mňa. Ak to bude akceptovať tak je to len super a ak nie...tak ver mi, že ta buzerácia časom nastane aj inde.

Maoam

ali1 a ked niekto o sebe tvrdi, ze je vo vsetkom NAJ :DD, tak to je jasne...

clovek, ktory je schopny, si toto nepotrebuje vobec dokazovat, lebo taky proste JE, navyse rozumny a sebaisty clovek vie o svojich hraniciach,kladoch aj zaporoch a je sam so sebou vyrovnany :-))

cize nepotrebuje si neustale dokazovat pred ostatnymi a pred sebou, aky je uzasny :D

Maoam

neisti celkovo :-), vnutorne neisti, slabsie osobnosti

preco inak by si potreboval neustale toto vsetko dokazovat? :DD