Pes a obchod

Príspevok v téme: Pes a obchod
Annie.S

ahojte, neviem, tak sa pýtam. môže pes do Obchodných centier? ako je napr. Aupark, max,.. atd. pretože psa mam ešte len mesiac, v dome, a nikde som ešte nebola.. a vôbec neviem ako to funguje. mala by som ho v kabelke, veď to je taká mala kôpka. auto nemám, idem vlakom. už som bola raz s ním v tescu, ale to si spal v kabelke, nikto ho nevidel, a samzrejme, vedela som že tam určite nesmie,kvôli potravinám..ale do obchodu s oblečením..?..

lost

Ako to, ze moja babka co ma 8-10 rokov psa, nikdy sa zubov psa nedotkla a ma ich krajsie ako moj 10x mladsi pes ?!

Znamena to snad, ze moderne granule a konzervy = LACNY HUMUS ????

Odteraz kupujem ludske maso pre psa :D
(ludske = to co je clovek, samozrejme bez soli, a kaslem na granule, ze royal lick my royal hairy a55...)

Deria

yorki, ja by som neriskovala s tou narkozou. väcsine psov nedavaju cistit kamen a ziju. mojim psom som to tiez nikdy nedavala robit. zubnemu kamenu je lepsie predchadzat hryzenim tvrdych kosti. (ziadne hydinove!)
vzhladom k tomu, ze psik je starsi, by som ho nevystavovala stresu v zoo, asi by mu bolo lepsie doma. nemas niekoho, kto by ho v ten den zobral k sebe alebo aspon isiel vyvencit?

yorki

prosím odpovedzte, lebo v stredu ideme až do bojníc a psík by bol skoro celý den sám a nechcem ho nechať tak dlho samú...

a ešte : má 10 rokov, dali by ste ho ešte uspať a vyšistiť zúbky ? chodíme každý rok, ale už si myslím, že má veľa rokov na narkózu. Nie je lepšie nechať už zúbky tak, ako riskovať že sa nezobudí, alebo mu narkoza udrie na mozog ?

xdanielax

Inak svata pravda, to s tymi potravinami. Vsade neporiadok, mysi a ine veci. O tom kto chyta "moj" vozik radsej neuvazujem :D No nic... aspon budeme odolnejsi. Ja som kazdy den poctivo vypusinkovana svojim psom a som si ista, ze je to menej hnusne, nez to vsetko co pochytam, ked som napr. len na beznom nakupe.

Ok, zuzujem svoj vypocet na nemocnice a lekarne :))

Jessi_1111

Ja by som ho nechala doma. Veď samému sa mu nič nestane. Veď ako módny doplnok, no videla som to už, ale sú tam stráže, ktoré ťa môžu s ním vykopnúť.

yorki

keby len to, salámy sa olejujú, aby sa leskli, ked oschnú..párky a špekáčky sa namáčajú vo vode aby neboli zošuverené a podobné hnusoby.
Hovorím, psík v obchode v taške, je to najmenšie zlo.

lost

moja mama robila za pultom so salamou/masom :)

a take perlicky ako namacanie starych parkov do niecoho (octu?) ... na dennej rutine :D

prikaz z hora, neuposluchne, pride o pracu - neuzivi deti..

btw, to bola coop jednota v okresnom meste.

yorki.

lost, presne tak - tie ceny sú nehorázne v butikoch a predajničkách. A ked tak pozerám zakaždým zývajú prázdnotou. Nechápem ako môžu vyžiť.
A s potravinami to viem svoje. Robila som v jednom centre papierovačky..To svinstvo čo je vzadu keby ste videli, nikdy by ste si nič nekúpili. Pes v taške vo vozíku je zlatíčko oproti tomu. Alebo si zoberte, kto všetko vám chytí rúčku od nák. vozíka. Koľko ľudí za deň !!! od cigánov, arabov, bezdomovcov, usoplených deciek-fuuuj.

máš pravdu, v rakusku ma pustia so psom všade, aj do reštiky. pekne mi sedí yorki na kolenách a nikto nič. Ved je čistotnejší ako ktorýkoľvek hosť !!