Aby som sa mal kde vyrozpravat

pan d.

Taku macicku z Nemecka alebo Rakuska by som bral, ale moj svagor Rakusan mi povedal, ze maju vysoke naroky, asi tazko by som ich tu na Slovensku splnal:D

pan d.

Ja chcem zomriet bud tak, ze spacham samovrazdu /neskor, teraz nie/ alebo by som bral nejaku nevyliecitelnu chorobu. Niekto mi moze napisat, ze neviem, co pisem, ale je to jedno, lebo sa chcem len vykecat:D

pan d.

Ano, chcem vediet dokonale nemecky, serie ma moja chaba nemcina, hoci sa s Nemcom v pohode dorozumiem. Jemne nuancy musim este vychytat, lebo je to z mojho pohladu na zaplakanie.
A co potrebujes vediet? Ako sa debil dostane k titulu? Jednoducho, nastupi na externu formu studia a zacvaka si to:D

ShaulaThalit

vraj zabíjajú? :-D ja chcem zomrieť buď pri svojej pokojnej chvíli s kávou a cigou alebo na svoje sté narodeniny a môj priateľ by to neuniesol tak, že by nedokončil školu :-D

pan d.

Ja svojej ex posielam cca. trikrat viac ako mi urcil sud a ona mi povie, ze ked jej poslem viac, tak to neprevezme. Videli ste uz taku harpiu? Ja jej aj tak posielam viac, mam ju v pazi, ja chcem, aby sa moj syncek mal len dobre.