Kto mi urobí hormonálny profil?

Príspevok v téme: Kto mi urobí hormonálny profil?
biela mačka

Mám už niekoľko rokov problémy s menštruáciou. Bývalá ženská lekárka mi nechcela spraviť hormonálny profil, tak som ju zmenila lekárku a táto nová mi napísala výmenný lístok na
endokrinológiu, no žiadny endokrinológ mi nechce urobiť jednorázový hormonálny profil.
Ale všade mi hovoria, že tento profil má urobiť ženská lekárka. Tak ako je to teda? V súkromnom
centre berú 40 euro, to nie som ochotná dať.

letoleto

Povravava sa ze lekari neradi robia hormonalny profil pretoze je velmi drahy/ked je to pravda/Tak ak mas fakt vazny zaujem si ho dat urobit tak si ho musis sama zaplatit/ v sukromnej ambulancii/a budes mat pokoj/ alebo nadalej prosikat lekarov ktory aj tak ti ho neurobia.
Vyjde ta to na stejno.Ked si pisala ze si za vstupnu prehladiaku uz dala 20eura,ked zmenis lekara zasa das 20eura.A prides tak zasa o nejake peniaze ktore si uz davno mohla dat na ten hor.prof.u sukr.lekara.

DzanaFX

biela mačka ja som na svoju lekárku zavolala políciu, lebo vymýšľala, ako tá Tvoja, tak choď pekne k nej a sa na ňu vykrič, sklopí uši neboj...

biela mačka

lenže predtým, ako som išla k novej ženskej lekárke, som jej volala a opýtala sa, či robí hormonálny profil a ona mi povedala, že áno....zaplatila som 20 euro za vstupnú prehliadku..aj ďalší mi sľúbi, že áno, dám dalšie peniaze a zase mi ani ten neurobí hormonálny profil...ja nemám na rozdávanie lekárom

DzanaFX

biela mačka zmeň lekárku, pokiaľ Ti ani ona nechce urobiť ten profil a choď rovno za chlapom gynekológom, ten má viac pochopenia pre ženy...S doktorkami nemám ani ja dobré skúsenosti, tiež som od jednej odišla, lebo robila problémy...

petrana

mne robil hormonálny profil gynekológ aj endokrinológ, obe špecializácie sa venujú problémom s menštruačným cyklom.

ja20

ak prides k lekarovi kam podla rajona patris, nemoze ta odmietnut, ev. sa potom obrat na svoju zdrav.poistovnu ktora ti odporuci ktoremu ist

biela mačka

Ja som kvôli tomu už ženskú lekárku menila, lebo tá predtým mi ho neurobila. Mám znova meniť lekárku???