Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?

Príspevok v téme: Chudnem od 13.08.2012. Ide niekto so mnou?
Blcha76

Ahojte. Chcem-POTREBUJEM!!! schudnúť cca 20kg. Začínam od 13.08.2012 a bola by som rada, keby sa ku mne niekto pridal. Viacerím sa chudne ľahšie, budeme sa podporavať, rozprávať o svojich úspechoch a prehreškoch... Mám 165cm a cca 90kg (presne sa odvážim v pondelok ráno). Chcem sa dostať na svoju pôvodnú váhu akú som mala cca pred 2 rokmi, kým som sa začala prežierať. Budem sa približne riadiť 90-dňovu diétou. Tak idete so mnou do toho?

Blcha76

lolka00 Mala som 70kg a to som bola veľmi spokojná. Ešte som si hovorila, že keby sa dalo ešte také 3 kilečká... Ani neviem ako a pustila som sa do "žrania", všetko mi chutilo... Je neskoro plakať nad rozliatym mliekom, musím niečo robiť.

Blcha76

Viem, že treba začínať hneď (čo som vždy aj robila), ale keďže mám ešte náročný festivalový víkend pred sebou tak som sa rozhodla tak ako som sa rozhodla...
Samozrejme už dnes som dala stop prežieraniu, a začala som len jesť. :)

ajajaja

tych tem tu je neurekom....rada by som sa k tebe pridala, ale mne treba schudnut trochu menej, mam 164cm a asi 57,5 kg, cize tych 7 kg by som chcela dat dole...co vsak chcem ODPORUCIT- neriad sa tou dukanovou dietou, moja spoluziacka a kamaratka to drzali , jedna schudla 13kg , nedodrzala to ani nevedela ako, urcite sa vsak neprezierala , a mala to naspat aj s bonusom ....druha tak schudla tiez par kil, ale tiez bol problem to dodrzat a nabrala naspat a este sa stazovala,ako draho ju to vyslo...lebo vsetky tie srandy ako ovocie, zelenina a taky den a hentaky den , stravujes sa inak ako ostatni clenovia rodiny...ja by som odporucila jest vsetko ale s mierou, jasne ,ze vyprazaninami sa prepchavat zrovna nemusis, ale ked neodolas tak kludne, len potom si odopriet ine...skusit na zaciatok nejakych 6000-6500kj /den + sport, najlepsie beh , nie intenzivny, skor pomaly ,ale dlho ...potom este viac znizit prijem na 5500 kj a takto sa stravovat dokym neschudnes, potom treba si to ale udrzat-aspon rok, lebo telo je naucene hospodarit s istym mnozstovm tuku a ked sa ten tuk strati ,tak ma tendenciu ho vsemoznym sposobom nabrat naspat...