Velmi suchá plet - krem

woni01

skús vazelínu je to ako krém len mastnejšie
kúpiš všade v 101 drogérii v dm aj v tescu
majú . keď som mala strašne suchú plet tak som si ju dávala večer alebo keď som bola doma a nikam som nešla a pomohla mi. značka bola Vitar.

delphia

mas plet dehydratovanu-presusenu a nie suchu bez lipidov. pripravky pouzivaj hydratacne a nie mastne. domace hydratacne masky: biely jogurt, tvaroh s jogurtom, na kolieska nakrajana uhorka, , uhorkova stava, mliecna srvatka s malym mnozstvom vody rozrobena na kasu. tieto masky si mozes aplikovat aj denne.

zuzi74

kup si mandlovy krem..najviac je mastny z DC kozmetiky a suchu plet uz nebudes mat...a hlavne nie je taky drahy ako tie super zazracne kremy, ktore pomahaju...

hanadeka

ahoj snehuliak
aj ja som s tym mala dost dlho problemy a hlavne mne sa tvorili aj vyrazky a kremy,ktore som pouzivala mi nesli az tak do hlbky a ak,aj tak po velmi kratkom case som mala opat neprijemny pocit na pokozke a cim viac som kremov nanasala,tym viac vyrazok sa mi tvorilo
nahodou som zacala za volantom na osviezenie pouzivat Vichy termalnu vodu v spreji a po velmi kratkom case som si vsimla,ze mi sakra pomaha pri tom neprijemnom napati pokozky a tak som si zakupila aj ich kremy,Aqualia thermal-rich mi velmi nevyhovuje kvoli konzistencii,mam po naneseni taky blby pocit na pokozke bez tej vody,v kombinacii s nou je to fajn,ale mne najlepsie aj cele leto vyhovoval mineralny balzam Aquqlia thermal,ale vzdy len v kombinacii s tou vodou,bez tej vody sa uz nikam nepohnem
skus zakupit tu vodu a skus experimentovat s kremami a uvidis ,ktora kombinacia krem plus voda ti vyhovuje,
ja mam uz cistu plet a hlavne hydratovanu a budem total hotova,ked nebude na trhu ta voda,je pre moju pokozku hotovy zazrak