Odchádza mi na rok..

Príspevok v téme: Odchádza mi na rok..
Hmkn1234

Ahojte,
priateľka mi odchádza na rok do ameriky a som z toho veľmi hotový :( už v utorok odchádza a ja neviem ako to prežijem :'( doteraz sme to brali tak, že veď ešte je času :'( ale už nieje .. zajtra budem u nej posledný krát a je to všetko také čudné :'( čo mám robiť? Ja viem, že je internet atď.. ale mne bude proste tak veľmi chýbať :( sme spolu skoro rok ale to čo ku nej cítim a čo ona ku mne to sa nedá opísať. Neviem čo týmto chcem dosiahnuť ale musím sa asi len vyrozprávať :'( .. strašne sa bojím, že ma prestane milovať alebo tak.. je mojím všetkým..

Maoam

Anamarie: ti ti neberiem, snazit sa treba uplne vsade, ak clovek nechce robit podradnu pracu a casto velmi pomoze absolvovat vzdelanie konkretne v danej krajine a mat ich diplom, to je tak aj v Europe

ShaulaThalit

anamarie: neposielaj sem linky, ktoré sú určené pre zadebnené ovečky, ktoré si prečítajú článok o super bankovom systéme a na základe toho usudzujú, že je Amerika až taká idylická.... Prečo radšej nepovieš, akým systémom toto bankovníctvo, ktoré americká vláda pomenúva ako verejné, štátne banky, naozaj funguje?????????

ShaulaThalit

anamarie: :-) tvoja naivita je do neba volajúca. Narozdieľ od teba (usudzujem podľa príspevkov) sa pohybujem v prostredí, ktoré sa práve týmito vecami zaoberá, či už zo zbrojárskeho alebo ekonomického hľadiska... a úprimne, je na zaplakanie, aký majú - mnohí z vás - limitovaný názor a tým pádom aj reálny úsudok na veci, ktoré sú denno-dennou súčasťou....

anamarie

Maoam - pretoze sem mozgy importuju - vedci v manzelovej firme su najma Indovia. Ci nie je tazke prerazit? V prvom rade musis chciet a snazit sa, pracovat na sebe, nikto ti nic zadarmo neda, inak by tu Slovaci neboli nacierno a nerobili podradne roboty, keby to bolo take jednoduche. Manzel absolvoval trojhodinovy pohovor pri prijimani do noveho zamestnania, kde sa je velmi tazko dostat.

vebe

Toto neber ako chvalospev na Ameriku, ja som kriticka k mnohym veciam. To bolo len na temu stredne skoly, pricom my sme mali skusenost s 2 skolami,a v USA su ich tisicky a su fakt rozne. Je pravda, ze vyber strednej skoly a nehovoriac o univerzite, to je teda v americkej rodine, kde im na vzdelani zalezi fakt komplikovana procedura, to su nekonecne diskusie a navstevy skol, kym sa rozhodnu

0vecka

2 anamarie v com je usa dalej ako EU akoze oproti sk mozno?

my sa zase neucime o obcianskej vojen v USA to nemmozes takto porovnavat...